Skocz do zawartości

Osłony w komorze silnika obk3


Cypis0

Rekomendowane odpowiedzi

Pytaj ludzi ściągających JDMowe części, z tego co się orientowałem koszt około 400pln. 
 

Tu link do numerów części, o których mówisz: http://jp-carparts.com/subaru/part_detail.php?maker=subaru&car_baseid=F18000&type=B13&cartype=113&fig_id=460&part_id=46112 &part_code=46112AG010

Edytowane przez yaaqb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cypis0 napisał(a):

Panowie i panie wpadło mi zdjecie  i nie moge go znalesc… a mianowicie w obk lub legacy 04-09 były zamontowane osłony pompy abs oraz aku. Wyglądało na orginał . Ktos to widział i ma to sprzedać..

 

Tu masz zdjęcie z kompletem osłon. 

25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cypis0 napisał(a):

Thx dokładnie to ! Tylko na rynki jdm to było montowane ? Szkoda bo komora zacnie z tym wyglada 

 

Nie wiem czy tylko na JDM. Ja kupiłem auto z brakującymi uszczelkami to uznałem, że za jednym razem dokupię też osłony i sobie mam. 
Brakuje mi tylko tej środkowej, największej. Ale mam 2.0 wolnossaka i nie wiem czy którakolwiek z osłon by pasowała - mam na myśli z diesel'a, turbo, albo H6. 

Ta osłona na akumulator jest szczególnie spoko. Mimo gumowego fartucha na masce mój akumulator po deszczu zawsze był mokry, gdzieś tam pcha wodę między maską, a światłem. Teraz nie mam obaw, że gdzieś tam zalewa mi aku. 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...