Skocz do zawartości

Film promocyjny


Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forum,

Jest ktoś, kto zna się, robi , czy też pasjonuje się filmowaniem?

Szukam twórcy filmiku promocyjnego, który potrafi to zrobić i ma sprzęt niezbędny, by to wyglądało...świetnie ;)

Film w całości opracowany koncepcyjnie z gotowym scenariuszem. 

Co do sprzętu, to niezbędny będzie taki, który sprosta: 

- kilka ujęć z ręki

- kilka ujęć akcji (go pro)

- 2-3 ujęcia z drona.

Film nie dłuższy niż 30-40 sekund.

Kręcenie w plenerze, max 1 dzień.

A do tego soczysty montaż.

 

 

I konkrety. Dostałem ofertę od profesjonalnej firmy. I usiadłem ;) . Rozumiem, biurowiec, piękne studio, sztab pracowników....to musi kosztować. 

Dlatego zależy mi na filmowcu-amatorze-pasjonacie itp. a nie firmie z drogimi strukturami. Oczywiście chcę godnie zapłacić, ale w granicach rozsądku i niestety budżetu ;) 

 

Ktoś, coś? Lub możecie kogoś polecić?

Chętnie się spotkam i omówimy szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ipsx82 napisał(a):

do wykonania tego filmu mogę wypożyczyć.

 

Dobry kierunek ;) Czy tylko wypożyczyć, czy zrobić też tzw. "operatorską robotę"? Bo nie ukrywam, że dla mnie właśnie to jest najważniejsze. Cały scenariusz jest, tylko odpowiednio "poprowadzić kamery"

 

9 minut temu, ipsx82 napisał(a):

Niestety brak mi umiejętności montażowych post produkcyjnych

 

W ostateczności jest sporo firm/ludzi, które montują gotowy materiał.

Najważniejszą częścią jest praca operatorska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej na wypożyczyć bo ostatni raz wesela kręciłem z 15 lat temu, miałem zamiar powrócić do tego ale jakoś brak czasu a sprzęt profi leży i kurzy się od 2 lat.

Dron to nawet ma folijki fabryczne  ponaklejane bo nie było czasu potestować jak lata :biglol:

Do dyspozycji:

Sony A7III , sony A6300

szkła  70-200mm f2,8 GM II / 24mm f1,4 GM / 85mm f1,4 / macro 90mm f2,8 / 55mm f1,8 /  24-105 mm f4 G

gopro 9 z adapterami do gimabala, kasku, karoserii auta

gimbal DJI Ronin-SC o udźwigu 2kg

slider GVM GR-120QD do nagrywania panoramicznego 120 stopni

dron autel EVO 6k pro

 

Ja bardziej statyczne sceny niż dynamiczne jak tu:

 

https://drive.google.com/drive/folders/1NV4jhW7Rj9HBKj9HB_yYnFr9OrfzECa5?usp=share_link

https://drive.google.com/drive/folders/1zoHt3ic50wO-YFlaj6cbUVTs4uVwzX-w?usp=sharing

 

 

 

 

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał(a):

miałem zamiar powrócić do tego ale jakoś brak czasu a sprzęt profi leży i kurzy się od 2 lat.

 

Jak jest sprzęt, to trzeba wrócić, nie zostawiać pasji na później ;) Bo widzę, że oko jest.

 

Dzięki Henryk, za propozycję. Zacząłem się zastanawiać, czy sam sprzęt da radę i doszedłem do szybkiego wniosku, że absolutnie nie.

Po czym przypomniałem sobie, że zgłosił się do mnie studenciak, który przedstawił ciekawe portfolio, ale zastrzegł, że nie ma drona i czegoś tam jeszcze. Dlatego, jako niekompletnego nie wziąłem pod uwagę.

Twój wpis w wątku dodał nieco więcej światła sprawie i wróciłem do rozmów z nim. Umówiłem się na piątek, na szczegóły.

Jeśli się z nim dogadam, a czuję że tak, to chętnie skorzystam z tej łączonej oferty.

Widzę to tak. Podczas dnia zdjęciowego jesteś Ty ze swoim sprzętem i Julek ze swoimi umiejętnościami....no i ja ze swoją wizją ;) i współpracujemy.

Co Ty na to? Napisz proszę na priv, jak widzisz to w "cyfrach" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...