Skocz do zawartości

Sanki / Belka tylna Subaru Outback 2 (BH)


3ken

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze,

chciałem prosić o pomoc w znalezieniu lub dopasowaniu tylnych sanek do mojego Outbacka 2 (BH) 2000 r. 2,5 manual. Sanki z powodu dużej korozji nie nadają się już do użytku, a dość ciężko o dostępność w przyzwoitym stanie tej części z rynku wtórnego. Czy można dopasować tylną belkę od innych modeli Subaru? Na rynku wtórnym jest wiele zestawów tylnego zawieszenia w dobrym stanie z diesli Subaru, które wizualnie wyglądają niemal identycznie jak w moim starym Outbacku.

belka ouback.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Yanas napisał(a):

Wbiłem do tych linków swój Vin i rzeczywiście pokazuje to samo. Swoją drogą bardzo przydatne narzędzie - wielkie dzięki Yanas. Natomiast na Tych zdjęciach, które uploadowałem widać delikatną różnicę w mocowaniu samego dyfra.

Może ktoś już przechodził ten "etap rekonstrukcji" swojego Outbacka i może coś jeszcze podpowiedzieć?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.02.2023 o 08:52, 3ken napisał(a):

Zamówiłem od Legacy 3 w dieslu. Są identyczne tylko bez tych podkładek dystansowych :)

Podkładki trzeba podszlifować i zamontować jak sie zakłada sanki z legasy do obk! Lub zmienic tuleje mocowania sanek na ori z obk wtedy wszystko jest jak z fabryki !

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dokladnie - nie wywalcie tych tulej Alu po zdemontowaniu sanek będą potrzebne! Ja wstawiałem fabrycznie nowe z legacy do obk i też była konieczność podszlifowania starych tulej Alu, ps na nowych sankach na regale już jest korozja!!! Warto dac do piaskowania ocynk i proszek i zalać je woskiem od środka, wykonanie ich to jest jakieś nieporozumienie i cud że to 5 lat wytrzymuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...