Skocz do zawartości

Impreza 2024


ferszta

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy już po prezentacji - pokazano  hatchbacka (czy będzie sedan nie zrozumiałem/nie usłyszałem) w kolorze... hmm.. zapytam ... podstawowy kierowca mojej Imprezy twierdzi, że to był kolor koralowy, Będą dwie wersje : Sport i RS. RS z silnikiem 2,5 182 KM FA20 turbodoładowany, Oba beda wyposażone w  nowy większy 11,6" cali ekran stacji multimedialnej, rozbudowane funkcje dotychczasowych systemów bezpieczeństwa, 18" felgi. Nieco więcej przetłoczeń karoserii , w pełni ledowe reflektory. Niestety mój angielski nie jest .... no sami wiecie. Resztę posłuchajcie i zobaczcie na filmie : https://www.subaru.com/2024-impreza.html

Edytowane przez ferszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedana nie będzie, i nie slyszalem nic o turbo... te 182 konie to z wolnossacego 2.5 lub 2.0 152 konie. Obie wersje tylko ze skrzynia lineatronic.

 

Wersja RS. 7.5s od 0 do 60mph.

 

 

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jumpman napisał(a):

Sedana nie będzie, i nie slyszalem nic o turbo... te 182 konie to z wolnossacego 2.5 lub 2.0 152 konie. Obie wersje tylko ze skrzynia lineatronic.

 

Wersja RS. 7.5s od 0 do 60mph.

Masz rację - błąd tłumaczenia, jeszcze znika wyświetlacz na podszybiu, a w zasadzie przenosi sie na centralny ekran.

Edytowane przez ferszta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jakubeczko napisał(a):

Ale ten czas leci, ani się człowiek obejrzy a tu auta na 2024 pokazuja... 

 

Ewolucja a nie rewolucja i szczerze to na pierwszy rzut oka wyglada jak po faceliftingu opartym głównie na wymianie lamp...

Jakieś wow to nie jest, trochę bardziej pogniecione blachy, nowe lampy i fajnie że dodali mocniejszy silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...