Jump to content

Impreza 2024

ferszta

Recommended Posts

Jesteśmy już po prezentacji - pokazano  hatchbacka (czy będzie sedan nie zrozumiałem/nie usłyszałem) w kolorze... hmm.. zapytam ... podstawowy kierowca mojej Imprezy twierdzi, że to był kolor koralowy, Będą dwie wersje : Sport i RS. RS z silnikiem 2,5 182 KM FA20 turbodoładowany, Oba beda wyposażone w  nowy większy 11,6" cali ekran stacji multimedialnej, rozbudowane funkcje dotychczasowych systemów bezpieczeństwa, 18" felgi. Nieco więcej przetłoczeń karoserii , w pełni ledowe reflektory. Niestety mój angielski nie jest .... no sami wiecie. Resztę posłuchajcie i zobaczcie na filmie : https://www.subaru.com/2024-impreza.html

Edited by ferszta

Sedana nie będzie, i nie slyszalem nic o turbo... te 182 konie to z wolnossacego 2.5 lub 2.0 152 konie. Obie wersje tylko ze skrzynia lineatronic.

Wersja RS. 7.5s od 0 do 60mph.

Edited by Jumpman

10 minut temu, Jumpman napisał(a):

Sedana nie będzie, i nie slyszalem nic o turbo... te 182 konie to z wolnossacego 2.5 lub 2.0 152 konie. Obie wersje tylko ze skrzynia lineatronic.

Wersja RS. 7.5s od 0 do 60mph.

Masz rację - błąd tłumaczenia, jeszcze znika wyświetlacz na podszybiu, a w zasadzie przenosi sie na centralny ekran.

Edited by ferszta

19 godzin temu, jakubeczko napisał(a):

Ale ten czas leci, ani się człowiek obejrzy a tu auta na 2024 pokazuja... 

Ewolucja a nie rewolucja i szczerze to na pierwszy rzut oka wyglada jak po faceliftingu opartym głównie na wymianie lamp...

Jakieś wow to nie jest, trochę bardziej pogniecione blachy, nowe lampy i fajnie że dodali mocniejszy silnik.