Jump to content

Kamera cofania Forester SJ XT MY16

Recommended Posts

Drogi @DZIAŁ TECHNICZNY czy Subaru ma w ofercie oryginalna kamerę cofania do w/w auta z dużo lepsza jakością obrazu ?

Niestety to co jest by default to jest dramat szczególnie w nocy. Widoczność praktycznie zerowa przez pixeloze

Wiadomo że mogę kupić jakiś zamiennik ale wolałbym oryginał bo nie chce się bawić w przeróbki

9 godzin temu, _akir_ napisał:

Drogi @DZIAŁ TECHNICZNY czy Subaru ma w ofercie oryginalna kamerę cofania do w/w auta z dużo lepsza jakością obrazu ?

Niestety to co jest by default to jest dramat szczególnie w nocy. Widoczność praktycznie zerowa przez pixeloze

Wiadomo że mogę kupić jakiś zamiennik ale wolałbym oryginał bo nie chce się bawić w przeróbki

Dzień dobry Panu,

Niestety nie posiadamy w ofercie altrnatywnej kamery cofania. 

Prosimy Pana o sprawdzenie, jak się zmienia obraz z kamery, przy zmianie intensywności podświetlenia zegarów.

Pozdrawiamy,

Dział techniczny

• 1 month later...
W dniu 7.11.2022 o 23:32, _akir_ napisał(a):

Niestety to co jest by default to jest dramat szczególnie w nocy...

Przepraszam, że się wcinam; byłem tak samo niezadowolony.

Rozwiązanie znajdziesz w wątku →

Kamerka ta (wg sprzedawców "widząca w podczerwieni i doskonale radząca sobie nawet w ciemności") w rzeczywistości w ciemności lub słabym oświetleniu nic nie widzi. Owszem, na placu fabrycznym Subaru czy przed sklepem z samochodami na pewno jest OK, bo tam jest po prostu jasno. W innych warunkach następuje chyba silne zwiększenie czułości, co skutkuje gigantycznym ziarnem. Tak to widzę, jako fotograf.

Dodatkowe oświetlenie nie zmieni jakości technicznej kamerki, ale znakomicie poprawi obraz.

Do tego musiałem nawet przyciemnić go w ustawieniach, bo za mocno świeci w oczy.