Skocz do zawartości

Kamera cofania Forester SJ XT MY16


_akir_

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi @DZIAŁ TECHNICZNY czy Subaru ma w ofercie oryginalna kamerę cofania do w/w auta z dużo lepsza jakością obrazu ?

Niestety to co jest by default to jest dramat szczególnie w nocy. Widoczność praktycznie zerowa przez pixeloze

Wiadomo że mogę kupić jakiś zamiennik ale wolałbym oryginał bo nie chce się bawić w przeróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _akir_ napisał:

Drogi @DZIAŁ TECHNICZNY czy Subaru ma w ofercie oryginalna kamerę cofania do w/w auta z dużo lepsza jakością obrazu ?

Niestety to co jest by default to jest dramat szczególnie w nocy. Widoczność praktycznie zerowa przez pixeloze

Wiadomo że mogę kupić jakiś zamiennik ale wolałbym oryginał bo nie chce się bawić w przeróbki

 

Dzień dobry Panu,

 

Niestety nie posiadamy w ofercie altrnatywnej kamery cofania. 

Prosimy Pana o sprawdzenie, jak się zmienia obraz z kamery, przy zmianie intensywności podświetlenia zegarów.

 

Pozdrawiamy,

Dział techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.11.2022 o 23:32, _akir_ napisał(a):

Niestety to co jest by default to jest dramat szczególnie w nocy...

Przepraszam, że się wcinam; byłem tak samo niezadowolony.

Rozwiązanie znajdziesz w wątku →

Kamerka ta (wg sprzedawców "widząca w podczerwieni i doskonale radząca sobie nawet w ciemności") w rzeczywistości w ciemności lub słabym oświetleniu nic nie widzi. Owszem, na placu fabrycznym Subaru czy przed sklepem z samochodami na pewno jest OK, bo tam jest po prostu jasno. W innych warunkach następuje chyba silne zwiększenie czułości, co skutkuje gigantycznym ziarnem. Tak to widzę, jako fotograf.

 

Dodatkowe oświetlenie nie zmieni jakości technicznej kamerki, ale znakomicie poprawi obraz.

Do tego musiałem nawet przyciemnić go w ustawieniach, bo za mocno świeci w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...