Jump to content

żarówki w kokpicie


DonLeon
 Share

Recommended Posts

Witam ekspertów od Subaru. Przymierzam się do wymiany wszystkich żarówek w kokpicie i w bagażniku na jakieś mocniej świecące LED. Czy ktoś może mi doradzić jaki typ żarówek mam kupić i czy ktoś ma jakieś rekomendacje odnośnie dobrej klasy żarówek. Zaznaczam że mam Subaru Outbeck 2018 rok .

Link to comment
Share on other sites

W jakim sensie: w kokpicie? Chodzi Ci o zegary? Tam nie możesz wsadzić mocniejszych żarówek, bo będą za bardzo grzały... :mellow: Jeśli chodzi o bagażnik, to masz na myśli tablice rejestracyjne? Wszystko możesz sprawdzić w instrukcji obsługi :idea:

Link to comment
Share on other sites

Na Aliexpress były gotowe zestawy do III i IV także może i do Twojego też są... Z jakością to różnie. U mnie jeszcze działają ;) tzn. jakiś rok czasu ale są mało eksploatowane :D

Link to comment
Share on other sites

Chyba o te w podsufitce i jeśli tak to kup lepciejsze dedykowane do magistrali  CAN bo jak kupisz zwykłe to będą się grzać i świecić cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Chodziło o podsufitkę. Tam sa jakies takie slabe .Myślałem wynienic na philips albo osram led. Ma ktos jakies sugestię. Typ ża rowki to rzw banan, problem w tym ze nie wiem jaki rozmiar. 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam wymienione w staruszku na LED w lampkach z przodu nad lusterkiem, w środku dachu i w bagażniku. w końcu jakoś świecą i coś widać.

Z tego co pamiętam to w każdej z lampek inne żarówki były...

Edited by artaa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...