Skocz do zawartości

Wszystko co powinienem wiedzieć o swoim Subaru.


Fasolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem forum Subaru i chciałbym się przywitać. Więc siemanko :D
Chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o swoim "brzydalu" jak najwięcej mimo że jeżdżę nim od 4 lat to nigdy się nie wtajemniczałem w jego ciekawostki jak i również mankamenty.
Myślę że mi pomożecie ? Zapewne coś niecoś potraficie :D
Wóz jaki posiadam to Impreza "GG" ?? z 2001r 2.0 benzyna 125KM tyle wiem :biglol: :biglol: 
Załączam 2 zdjęcie na szybko. 
Pozdrawiam ;) 

FB_IMG_5318960286198693072.jpg

FB_IMG_6131710567825026183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio ciekawostek nie ma, poza tym, że silnik dobry do gazu i że japoniec lubi gnić na kielichach, progach i nadkolach. Ot zwykły subaraczek....

 

Za to czysta karta z którą możesz zrobić co tylko zechcesz :) wiem co mówię bo mój też kiedyś tak wyglądał a teraz to turbo wagon :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zaczynałem od robaka w sedanie, 2.0 w gazie smigało jak miłe, auto nie miało u mnie lekkiego życia, w zimie w ciągu dnia szły 2/3 baki a ono dzielnie walczyło i nic jej nie było. Myślę że top w subaru jeśli chodzi o jazdę bez większego stresu że coś się popsuje :D. Tak jak kolega wyżej, pilnować blachy, warto też zobaczyć pas przedni i u-rame.

36950634_1684385838348287_5971198482218745856_n.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ooo ktoś mnie zawezwał więc jestem choć faktycznie rzadko już tu zaglądam :(

 

Ale jeśli będziesz miał jakieś sprawy związane z modzeniem zmianami itp "głupie pomysły" to służę radą :)

 

 

Sam miałem ssaków kilka- a ten był ostatnim...I sporo w nim modów- to był chyba najbardziej "dopasiony" ssak jaki poczyniłem ;)

 

 

pozdro i szerokości

received_2809618766030602.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...