Jump to content

Lusterka Subaru Wrx

maciek44

Recommended Posts

Czołem! Stoję przed zakupem subaru Wrx z 2015 ale nie ma 3 kierunkowskazu - bocznego - tego w lusterku. Pytanie jest takie czy jest duży problem z wymianą lusterka na takie z kierunkiem? Tak. Muszę mieć w aucie boczne kierunki :-) Ktoś ogarniał taki temat?

Godzinę temu, maciek44 napisał:

Czołem! Stoję przed zakupem subaru Wrx z 2015 ale nie ma 3 kierunkowskazu - bocznego - tego w lusterku. Pytanie jest takie czy jest duży problem z wymianą lusterka na takie z kierunkiem? Tak. Muszę mieć w aucie boczne kierunki :-) Ktoś ogarniał taki temat?

Hej pierwszy post powinien być tutaj 

Druga sprawa kierunki z powodu przyczepki? Jeśli tak to nie musisz ich montować na siłę.

Jako, że właśnie się przywitałem w wątku o przywitaniach to mogę chyba kontynuować moją sprawę tutaj.

Szczerze mówiąc to auto jest mi potrzebne w inny celach i wydawało mi się, że musi mieć boczne kierunkowskazy do tego do czego ja akurat będę używał. 

W sumie jednak zadzwonię z rana na stację diagnostyczna i dopytam czy w PL jest obowiązek posiadania 3 kierunku :-)

Jeśli jednak jest ktoś kto przerabiał temat, zmieniał lusterka na takie z kierunkiem to będę wdzięczny mimo wszystko za info czy jest to duży problem :-) 

Ja mam wersję usa i nie mam kierunków ani w lusterkach, ani w błotnikach - ponad 8 lat nikt nigdy się o to nawet nie zapytał - zarówno na badaniu technicznym jak i przy kontroli przez niebieskich. ;)