Skocz do zawartości

Lusterka Subaru Wrx


maciek44

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem! Stoję przed zakupem subaru Wrx z 2015 ale nie ma 3 kierunkowskazu - bocznego - tego w lusterku. Pytanie jest takie czy jest duży problem z wymianą lusterka na takie z kierunkiem? Tak. Muszę mieć w aucie boczne kierunki :-) Ktoś ogarniał taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciek44 napisał:

Czołem! Stoję przed zakupem subaru Wrx z 2015 ale nie ma 3 kierunkowskazu - bocznego - tego w lusterku. Pytanie jest takie czy jest duży problem z wymianą lusterka na takie z kierunkiem? Tak. Muszę mieć w aucie boczne kierunki :-) Ktoś ogarniał taki temat?

Hej pierwszy post powinien być tutaj 

 Druga sprawa kierunki z powodu przyczepki? Jeśli tak to nie musisz ich montować na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że właśnie się przywitałem w wątku o przywitaniach to mogę chyba kontynuować moją sprawę tutaj.

Szczerze mówiąc to auto jest mi potrzebne w inny celach i wydawało mi się, że musi mieć boczne kierunkowskazy do tego do czego ja akurat będę używał. 

W sumie jednak zadzwonię z rana na stację diagnostyczna i dopytam czy w PL jest obowiązek posiadania 3 kierunku :-)

Jeśli jednak jest ktoś kto przerabiał temat, zmieniał lusterka na takie z kierunkiem to będę wdzięczny mimo wszystko za info czy jest to duży problem :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję usa i nie mam kierunków ani w lusterkach, ani w błotnikach - ponad 8 lat nikt nigdy się o to nawet nie zapytał - zarówno na badaniu technicznym jak i przy kontroli przez niebieskich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...