Jump to content

Forester / ogrzewanie postojowe

Bluetooth
 Share

Recommended Posts

Witam,

Jako że zima za pasem czas przymierzyć się do tematu ogrzewania postojowego. Pytanie do szanownych forumowiczów, czy ktoś ma takie coś w Foresterze i czy może podzielić się uwagami / wadami / zaletami?

Pytanie pomocnicze - [słyszałem] że [podobno] Legacy w modelu 2007 ma możliwość zdalnego odpalenia silnika z pilota. Pytanie czy faktycznie jest taka funkcja i jak to się sprawdza w praktyce (w sensie nagrzania samochodu przed odjazdem z parkingu w zimie)? I czy takie coś jest również w Foresterze?

Pytanie pomocnicze - [słyszałem] że [podobno] Legacy w modelu 2007 ma możliwość zdalnego odpalenia silnika z pilota. Pytanie czy faktycznie jest taka funkcja i jak to się sprawdza w praktyce (w sensie nagrzania samochodu przed odjazdem z parkingu w zimie)? I czy takie coś jest również w Foresterze?

Mój znajomy miał pare lat temu taki alarm (w cenie małego samochodziku :mrgreen: )

w którym miał takie śmieszne opcje łącznie z taka ze jak akumulator się za bardzo rozładował to samochód sam odpalał i akumulator się doładowywał :grin: Najciekawsze było raz jak sam odplił na parkingu strzeżonym w nocy to pan cieć mało zawału nie dostał :mrgreen:

tzw. "dewasto"(Webasto, Ebernspaecher-te znam ale stare)jest fajną sprawą, zimą wsiadasz do rozgrzanego autka :smile:

niestety ogranicza możliwości "terenowe"-montuje się je zwykle pod podłogą auta-ale może są inne możliwości :roll:

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...