Skocz do zawartości

Forester / ogrzewanie postojowe


Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako że zima za pasem czas przymierzyć się do tematu ogrzewania postojowego. Pytanie do szanownych forumowiczów, czy ktoś ma takie coś w Foresterze i czy może podzielić się uwagami / wadami / zaletami?

 

Pytanie pomocnicze - [słyszałem] że [podobno] Legacy w modelu 2007 ma możliwość zdalnego odpalenia silnika z pilota. Pytanie czy faktycznie jest taka funkcja i jak to się sprawdza w praktyce (w sensie nagrzania samochodu przed odjazdem z parkingu w zimie)? I czy takie coś jest również w Foresterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pomocnicze - [słyszałem] że [podobno] Legacy w modelu 2007 ma możliwość zdalnego odpalenia silnika z pilota. Pytanie czy faktycznie jest taka funkcja i jak to się sprawdza w praktyce (w sensie nagrzania samochodu przed odjazdem z parkingu w zimie)? I czy takie coś jest również w Foresterze?

Mój znajomy miał pare lat temu taki alarm (w cenie małego samochodziku :mrgreen: )

w którym miał takie śmieszne opcje łącznie z taka ze jak akumulator się za bardzo rozładował to samochód sam odpalał i akumulator się doładowywał :grin: Najciekawsze było raz jak sam odplił na parkingu strzeżonym w nocy to pan cieć mało zawału nie dostał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...