Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe gf8


damiano16

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo. Mam mały zgryz ponieważ mam mały wybór klocków hamulcowych a te które mi odpowiadają w 110% nie ma ich w produkcji do mojego zacisku. Chodzi o gf8 hamulec z tyłu 266mm WENTYLOWANY. Bardzo ciężko z klockami. Zwykle wersje miały pelna tarcze i klocki do wyboru do koloru. Sti u mnie ma wentylowana i nie ma do nich ATE. Klocki te całkowicie w 110% mi odpowiadają ponieważ są ekstremalnie czułe nawet na sparciu nogi na pedale hamulca i przy niewiele większym dociśnięciu kierowca laduje na szybie. Chce klocki które od razu działają na 100% a nie liniowo czy też po docisnieciu na max hamulca. Hamulec ma byc od razu jak brzytwa. Ma ktoś pomysl skąd wziąść ATE lub od czego moze tez pasować z tej firmy czy muszę inne poszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij foto klocka, z tego co mi wiadomo, to były dwa rodzaje klocków, niezależnie czy pełna czy wentylowana. Zależy od rocznika, ale nie pokrywa się to z katalogami. Generalnie ten sam klocek pasuje na 266 pełna i wentylowana oraz na 290 zarówno pełna i wentylowana w Legacy III gen. Klocki były z "wcięciem" albo z "wypustem" i zależy to od producenta systemu hamulcowego (Tokico albo Akebono), niezależnie od rozmiaru tarcz (średnica, grubość).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...