Skocz do zawartości

Pajęczynki na reflektorach


Artur67

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dopiero co zarejestrowałem się na forum, w przeciwieństwie do motocyklowego forum, nie widzę tzw. Przywitalni, niemniej wszystkich serdecznie witam.

Moje pytanie dotyczy przednich lamp w Foresterze III, pojawiły mi się po obu stronach, w górnych zewnetrzych rogach dosyć wyraźne "pajęczynki", tak jakby od uderzenia kamieniem, ale brak jakichkolwiek śladów po nim. Czy to kwestia naprężęń? Czy ktoś z tym się spotkał? Czy trzeba ewentualnie wymieniać całe lampy czy tylko klosze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dopiero co zarejestrowałem się na forum, w przeciwieństwie do motocyklowego forum, nie widzę tzw. Przywitalni, niemniej wszystkich serdecznie witam.
Moje pytanie dotyczy przednich lamp w Foresterze III, pojawiły mi się po obu stronach, w górnych zewnetrzych rogach dosyć wyraźne "pajęczynki", tak jakby od uderzenia kamieniem, ale brak jakichkolwiek śladów po nim. Czy to kwestia naprężęń? Czy ktoś z tym się spotkał? Czy trzeba ewentualnie wymieniać całe lampy czy tylko klosze?
Jest powitania.
https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forum.subaru.pl/topic/60648-tutaj-si%C4%99-witamy-dzia%C5%82-dla-nowych-forumowicz%C3%B3w/&share_tid=60648&share_fid=56227&share_type=t&link_source=app

Ale jesteś naprawdę wyjątkiem który w ogóle o to pyta :)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przymierzałem się do Forka III w komisie (sprawdzenie, czy w ogóle model mi leży, nie żeby kupować od razu - zwłaszcza że w TDI ... SBD chciałem powiedzieć!;) ) - koleś z komisu na uwagę o pękniętym reflektorze stwierdził, że to znana przypadłość modelu. Nie wypowiadam się czy tak jest w rzeczywistości, ale też chętnie dowiem się czy faktycznie tak jest.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...