Skocz do zawartości

szyberdach nie domyka - forester 2003r.


sasturppe

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

potrzebuje dosc pilnej pomocy/wskazowki jak rozwiazac temat jak w tytule

od wczoraj przestal domykac szyberdach w jednym rogu - tylnym

po moich ogledzinach amatorskich wyłapałem ze jest przy tylnej prowadnicy taka gumeczka stozkowa co wchodzi pod listewke metalowa i ona sie wysunela i z tego powodu nie podnosi do konca jednej strony, nie wiem czy to trafne ale probowalem...

potrzbuje ogarnac ten temat jak najszybciej zeby nie zrobilo mi basenu w srodku, czy jestem sam w stanie to zrobic i jak sie do tego zabrac czy lepiej niech sie za to wezmie ktos inny

w zalaczeniu fotki

dzieki z gory za szybka reakcje

pozdrawiam

20210610_180611_1.jpg

20210610_180627_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamykaniu wypchnij ręką siedząc w aucie ten opadający róg szyberdachu i powinno być ok. Miałem podobnie w Forku SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yanas dobrze radzi, doraźnie można w ten sposób domykać szyber i będzie równo. Docelowo czeka Cię oddanie auta do fachowca, który dorobi najprawdopodobniej połamany plastikowy grzebień. Tanio raczej nie będzie, bo aby zrobić to dobrze, trzeba znać się na rzeczy i poświęcić dzień pracy. Przerabiałem temat dwa razy :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Panowie za info, jednak przy probie "pomocy" czyli pchniecia dachu do gory przy zamykaniu ten rog opada z powrotem na dol, niestety musialem tymczasowo podklinowac ta czesc szyby i teraz tylko odnalezc kogos kto to ogarnie

moze ktos z was ma jakis namiar w woj. podkarpackim kto ma o tym pojecie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam ponownie, mam szybkie pytanie, gdzies kiedys na forum mignal mi tutorial bardzo fajny ze zdjeciami jak zdemontowac podsufitke w forku sg z szyberdachem, nie moge tego watku namierzyc, czy ktos by pomogl mi go odnalezc albo pomoc w demontazu krok po kroku... z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 11.06.2021 o 19:52, Pan Dziedzic napisał:
W dniu 11.06.2021 o 19:52, Pan Dziedzic napisał:

Puściło cięgno z plastikowego mocowania. Miałem tak.

Spec od szyberdachów ogarnął to w mig.

witam Cie,

troche odswieze temat bo wypadało by w koncu poskladac forka, mam tylko szybkie pytanie, czy możesz mi podać jakiś namiar na speca co mi to ogarnie, niestety w moim regionie nikt nie chce się za to zabrać więc będę musiał wybrać się gdzieś dalej, z góry dzięki za namiary, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...