Skocz do zawartości

czwarta RP


Paweł C

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy wiemy w jakim kraju przyszło nam żyć... Wydaje nam się że już nic nie jest w stanie nas zaskoczyć... Nie będę pisał o irasiadach, bramkarzach (pomylonych z trenerami) itp. Wszystko to znamy i możemy się pośmiać. Chodzi mi o coś zupełnie innego, bardziej serio i nie do śmiechu. Do dziś jedyną osobą w rządzie którą uważałem za w miarę normalną i kompetentną był Religa. Pomimo ciężkiego alkoholizmu ministra, miałem nadzieję, że choć on coś zrobi dla służby zdrowia. I zrobił... Dziś usłyszałem komentarz pana profesora w tivien odnośnie strajku lekarzy: "W Izraelu strajkowały wszystkie szpitale i to przez cały rok. I wie pani co? Śmiertelność spadła!!!" Teraz rozumiem podejście mojego ojca, który od lat mawia, że nie zrobi żadnych badań, nie pójdzie do lekarza bo on chce sobie sam umrzeć, bez niczyjej pomocy... :evil: Ręce opadają. Napisałbym troszkę więcej, ale ponieważ jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch czerwonych pasków (a nie wiem czy moderatornia jest pro czy antyPISowska) - zamilknę...

 

Czekam teraz na wypowiedź Giertycha, że gdyby nie nauczyciele, to bylibyśmy lepiej wyedukowani, gdyby nie kursy jazdy - byłoby mniej trupów na drogach...

 

Piszcie proszę co Wam się jeszcze w naszym kraju podoba...

 

ps. śmieszne wypowiedzi mają swój osobny wątek (żeby rozluźnić atmosferę), tutaj proszę zamieszczać te tragiczne i szokujące.

 

ps. aby vero nie wykrakała :mrgreen: (dot. trzeciego paska) już nic dzisiaj nie napiszę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tematu w zasadzie nic nie mam... poza tym, ze zyjac w tym kraju ciagle slyszy sie o takich rzeczach, ze nie mam juz sily ich spamietywac, komentowac, denerwowac sie wypowiedziami kretynow u steru, etc... Dotad forum.subaru.pl bylo mekka gdzie nie wyskakiwal mi Giertych, Kaczory, Tuski, Leppery czy podobne i bardzo chcialbym zeby tak zostalo.

Niech chociaz to jedno forum pozostanie ostoja meskich (i damskich) rozmow o samochodach, samochodach i jeszcze raz subaru. Amen.

 

 

*ale moze to ja mam po prostu zly dzien. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...