Skocz do zawartości

Subaru Outback 2.5 165KM Automat


magnum

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

Pamiętaj lepsze wrogiem dobrego 

 

1 godzinę temu, Orear napisał:

Tylko jedno nadkole do roboty i się zastanawiasz? ;p 

Popatrz na forum jak właściciele Foresterów odbudowują całe tylne kielichy bo często można przez nie niemal wysiąść z auta i cieszą się jazdą dalej. ;)

Luzy zaworowe to raczej eksploatacja jak wymiana klocków i tarcz czy tulei wszelkiego rodzaju także też ciężko uznać to za powód do sprzedaży, zwłaszcza, że robisz to raz na dłuuugo. ;)

Oczywiście nie namawiam na trzymanie fury bo to Twoja indywidualna sprawa i zawsze można znaleźć coś lepszego i nowszego. No ale jestem człowiekiem, który uważa, że jak coś jest dobre to po co to zmieniać i chciałem wcisnąć tu swoje trzy grosze. :D

Tu macie racje. Nie ukrywam, że to co najbardziej mnie martwi w przypadku furki to ta korozja. Gdyby udało się ją jakoś realnie przyhamować, to nawet przy poważniejszej usterce nie wahałbym się ogarniać Outbacka od strony mechanicznej. Ale wszyscy straszą, że jak ruda zagościła, to należy nastawić się na powolne umieranie haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potencjometr od poziomowania założony (+ zmiana oleju, filtrów i halogenu).

 

Teraz pytanie - czy na wiekszosci stacji kontroli pojazdów zrobią mi poprawnie ustawienie ksenonów? Czy może w subarakach jest to po chińsku i trzeba szukać specjalistów?

Prawa soczewka wycelowana jest w pobocze prawe, lewą w lewe i nie mam snopu światła przed sobą. Ustawienie wysokości (wyjsciowe) też chyba nie jest poprawne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...