Skocz do zawartości

Forester ?


Bulikx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum jako świeży i nie mający wiedzy o subarakach chciałbym się podpytać o konkretną maszynę jaką jest forester xt od 2016r. Samochód chce sprowadzić ze stanów i pytanko czy zwrócić szczególnie na coś uwagę? Czy nasze 98 ma stacji będzie dobrym paliwem? Dziękuję za każdą odpowiedź;)

Pozdro ! 

Kiedyś jeździłem Outlanderem T - piękna maszyna teraz przesiadłem się do błękitnej laguny ll  i teraz naszła ochota na subaru! Pytanie czy zamienić auto ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam chyba nawet 95 nie mają...

2.5 turbo to silnik specjalnej troski - bardzo wdzięczny ale jak się go nie monitoruje to miej odłożone pieniądze na UPG, popękane/stopione tłoki, obrócone panewki itp. USA może dotyczy to w mniejszym stopniu bo pod automatem silnik jest znacznie mniej obciążony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bulikx napisał:

Witam wszystkich użytkowników forum jako świeży i nie mający wiedzy o subarakach chciałbym się podpytać o konkretną maszynę jaką jest forester xt od 2016r. Samochód chce sprowadzić ze stanów i pytanko czy zwrócić szczególnie na coś uwagę? Czy nasze 98 ma stacji będzie dobrym paliwem? Dziękuję za każdą odpowiedź;)

Pozdro ! 

Kiedyś jeździłem Outlanderem T - piękna maszyna teraz przesiadłem się do błękitnej laguny ll  i teraz naszła ochota na subaru! Pytanie czy zamienić auto ? :)


Szczególnie zwróć uwagę na Carfax :) Ze względu na kurs dolara i podatki, aktualnie nie opłaca się sprowadzać aut nierozbitych. Te samochody nie mają jakiś szczególnych bolączek. Ogólnie Forek XT to moim zdaniem bardzo fajne auto. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...