Jump to content

Impreza EJ20BUB konwersja na fajkocewki z WRX GD

Pjotrula
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zrobić konwersję moich fajkocewek z EJ20G JDM na fajkocewki z GD WRX. Znalazłem taki poradnik https://forums.nasioc.com/forums/showthread.php?t=1192028

Wszystko jak w moim aucie poza jednym drobnym szczegółem w poradniku występują cewki mocowane na jedną śrubę, a ja mam takie jak na zdjęciu. Kiedyś kupiłem nowe cewki właśnie montowane na 1 śrubę i nie pasowały do mojego silnika. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy fajkocewki z GD WRX będą pasowały? Ewentualnie jakaś dobra dusza chciałaby pomierzyć mi taką cewkę, abym sobie porównał z moimi cewkami?

s-l1600.jpg

Już wczoraj dobra dusza mi wysłała pomiary cewki z GD WRX i niestety, aby spasować cewki musiałbym dorobić mocowania cewek i ucinać oryginalne mocowanie cewki z GD ponieważ bolec mocujący z cewki z GD ma o 2 mm większą średnicę niż bolce mocujące z moich cewek i zwyczajnie nie dałoby się zamontować takich cewek.

ja w moim gt 95 ma zrobiona to konwersje i wreszcie problem z głowy z cewkami wszystko pasuje ale wyśle ci dane na pw bo tu pewnie usuną gość ci wszystko wytłumaczy