Skocz do zawartości

Platformowy bagażnik dachowy do Outback gen5


Navigare

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś poleci platformowy bagażnik dachowy który da się zamontować do istniejących relingów - ja mam u siebie takie zwykłe przedliftowe (nie można w nich rozłożyć poprzeczek). Wiem o Thule Canyon i Trail, ale te są zbyt wysokie i obawiam się hałasu. Widziałem też First Runner czy jakoś tak, ale cena masakryczna (choć jest bardzo nisko montowany bezpośrednio do relingów). Jest jeszcze Jakima LocknLoad - ale nie mogę dostać potwierdzenia czy da się zamontować bezpośrednio do relingu, a może są jeszcze inne firmy? Chciałbym mieć możliwość domontowania do tej platformy uchwytów na rower także oraz przewożenia różnych rzeczy na wyprawy np. zbiornik na wodę i żeby pasowały dodatkowe akcesoria/uchwyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z Was spotkał bagażniki dachowe wąskie, które można kupić w PL, coś na wzór tego https://www.amazon.com/gp/product/B00VQZ0GSO/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=9325&creativeASIN=B00VQZ0GSO&linkCode=as2&tag=cchristopher1-20&linkId=855ff1adaf728c1e29fa804d2f11adff 

 

Pomysł pochodzi z tego kanału - fajnie gość przerobił swojego outbacka na wóz przygodowy. Bardzo mi podoba się rozwiązanie, żeby na dach wrzucić wąski box + wąską platformę bagażową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...