Skocz do zawartości

Montaż kamery cofania do fabrycznego radia SUBARU TRIBECA


JAREKMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pogrzebałem na forum ale nie znalazłem tematu związanego z TRIBECĄ więc postanowiłem założyć osobny temat. Niedawno zakupiłem TRIBECE i mam radio z kolorowym wyświetlaczem i nawigacją.

Niestety auto nie było wyposażone w kamerę a przydała by sie bo malowanie zderzaka nie jest tanie. Czy przerabiał któryś z was montaż oryginalnej kamery która występowała w tych modelach czy może da się zamontować kamerkę uniwersalną z All...o??? Przy okazji ma ktoś mapy do tego radia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj te kamerki sprzedawane na a.o są słabej jakości i nie mają szerokiego kąta widzenia a to co jest napisane w opisie zazwyczaj mija się z prawdą.

Ogólnie nie kupował bym czegoś za 50pln.

Zobacz na ten filmik, nie znam sklepu i go nie reklamuję, ale wydaje się że rozsądnie gadają.



Jeśli w twoim modelu z tym radiem występowała kamerka to poszukał bym oryginału, łatwiej będzie zamontować i powinna mieć lepszą jakość.

Pomyśl też o czujnikach parkowania, wydaje mi się że to jest lepsze rozwiązanie.

Można też poszaleć z kamerą 360, ale to już grubsza robota.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aga zmienił(a) tytuł na Montaż kamery cofania do fabrycznego radia SUBARU TRIBECA
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...