Jump to content

Montaż kamery cofania do fabrycznego radia SUBARU TRIBECA

JAREKMAX
 Share

Recommended Posts

Witam. Pogrzebałem na forum ale nie znalazłem tematu związanego z TRIBECĄ więc postanowiłem założyć osobny temat. Niedawno zakupiłem TRIBECE i mam radio z kolorowym wyświetlaczem i nawigacją.

Niestety auto nie było wyposażone w kamerę a przydała by sie bo malowanie zderzaka nie jest tanie. Czy przerabiał któryś z was montaż oryginalnej kamery która występowała w tych modelach czy może da się zamontować kamerkę uniwersalną z All...o??? Przy okazji ma ktoś mapy do tego radia???

Zazwyczaj te kamerki sprzedawane na a.o są słabej jakości i nie mają szerokiego kąta widzenia a to co jest napisane w opisie zazwyczaj mija się z prawdą.

Ogólnie nie kupował bym czegoś za 50pln.

Zobacz na ten filmik, nie znam sklepu i go nie reklamuję, ale wydaje się że rozsądnie gadają.

Jeśli w twoim modelu z tym radiem występowała kamerka to poszukał bym oryginału, łatwiej będzie zamontować i powinna mieć lepszą jakość.

Pomyśl też o czujnikach parkowania, wydaje mi się że to jest lepsze rozwiązanie.

Można też poszaleć z kamerą 360, ale to już grubsza robota.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

• Aga changed the title to Montaż kamery cofania do fabrycznego radia SUBARU TRIBECA
  • 2 years later...