Skocz do zawartości

Ascent z Kanady - akcje serwisowe w PL


gekoniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Bardzo intensywnie rozważam zakup Ascenta sprowadzonego z Kanady. Samochód oglądałem, jeździłem, sprawdzałem. Spełnia w pełni moje obecne potrzeby i godnie mógłby zastąpić mojego obecnego FXT. Potrzebuję przede wszystkim samochodu o DMC na poziomie co najmniej 2600 kg, najlepiej 7 osób. Jest jedno ale, sprawdziłem i samochód ma 4 akcje serwisowe, jak się je czyta to oczywiście nie brzmią za fajnie.  

Pytanie moje jest następujące czy można te akcje przeprowadzić w Polsce? Może @Dyrekcja wie jak sprawę ugryźć? Z chęcią kupił bym coś w salonie ale z obecnej oferty nic nie spełnia moich potrzeb :/

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

akcje serwisowe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybko odpowiedź. Czyli rozumiem, że nie ma żadnej opcji aby nawet na własną rękę usunąć te usterki?

Pytam o techniczne możliwości serwisów. Przy założeniu, że za wszystko zapłacę sam. Czy serwisy mają dostęp do oprogramowania, instrukcji czy części (rozumiem, że są dostępne wyłącznie na zamówienie)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomogę, i nie wiem czy w Polsce jest podobnie(myślę że tak), ale w stanach umawiasz się w serwisie i wszystko praktycznie robią w jeden dzień( oczywiście za darmo, bo to wady fabryczne), więc jeżeli ci się nie spieszy to obecny właściciel powinien to zrobić( nawet jeśli to powypadkowe auto ,to muszą to zrobić)

Jedyny minus jest taki że serwisy są zawalone robotą,  ale to chyba wszędzie

ja w forku wymieniałem tylne sprężyny(które są wadliwe jakieś 3 mies temu ,to zostawiłem auto na całe dwa dni, co tu w stanach się raczej nie zdarza, ale taka kolejka była

rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wiadomość, w Polsce jest podobnie z samochodami kupionym u nas. Przerabiałem już akcje z Forkiem, XV i Outbackiem.
Niestety ten Ascent jest już w Polsce i tutaj jest cały problem. Jeśli się okaże, że jest problem ze zrobieniem tego to niestety temat będę musiał odpuścić i szukać czegoś innego, a szkoda bo auto jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 23.09.2020 o 09:27, gekoniasty napisał:

Witam serdecznie,

 

Bardzo intensywnie rozważam zakup Ascenta sprowadzonego z Kanady. Samochód oglądałem, jeździłem, sprawdzałem. Spełnia w pełni moje obecne potrzeby i godnie mógłby zastąpić mojego obecnego FXT. Potrzebuję przede wszystkim samochodu o DMC na poziomie co najmniej 2600 kg, najlepiej 7 osób. Jest jedno ale, sprawdziłem i samochód ma 4 akcje serwisowe, jak się je czyta to oczywiście nie brzmią za fajnie.  

Pytanie moje jest następujące czy można te akcje przeprowadzić w Polsce? Może @Dyrekcja wie jak sprawę ugryźć? Z chęcią kupił bym coś w salonie ale z obecnej oferty nic nie spełnia moich potrzeb :/

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

akcje serwisowe.png

 

Akcje serwisowe dla Subaru Canada można sprawdzić po nr VIN np. tu: https://subaru.ca/WebPage.aspx?WebSiteID=282&WebPageID=21091

To samo może zrobić każdy Dealer Subaru w Polsce (zapytanie mailowe).

Dzisiaj sprawdzałem VIN Ascent'a z Kanady MY 2020 i obydwa źródła podały, że nie ma nic do poprawienia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...