Skocz do zawartości

Modyfikacja ekranu w legacy iv


Szymon Kuć

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Szymon Kuć napisał:

Witam. Czy jest możliwość modyfikacji wyświetlacza od nawigacji aby wyświetlał to co chcemy np temperaturę oleju?

 

Temperatury oleju to chyba akurat nie bo brak takiego czujnika. Chyba ze BARDZO chcesz to potrzebujesz kupic ukp (uniwersalny komputer pokladowy) + czujnik temperatury + podkladka pod filtr oleju z miejscem na czujnik + tablet w miejsce wyswietlacz/lub android + kabel usb z uko do androida + apka ukp na androida:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje ze można coś programowo zrobić z oryginalnym wyświetlaczem, np może legacy sti miało inny zestaw wskazań i jest jakiś myk. Obiło mi się o uszy ze legacy ma czujnik przeciążeń i myślałem ze ro tez można by było wyciągnąć na ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szymon Kuć napisał:

Miałem nadzieje ze można coś programowo zrobić z oryginalnym wyświetlaczem, np może legacy sti miało inny zestaw wskazań i jest jakiś myk. Obiło mi się o uszy ze legacy ma czujnik przeciążeń i myślałem ze ro tez można by było wyciągnąć na ekran

 

Niestety, są przed i poliftowe ale i tak nie bardzo się różnią od siebie. Jak chcesz coś więcej w tym miejscu to albo navi-box, albo tablet, albo radio z androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rs2580 napisał:

A mnie zastanawia czy ta navi w ogóle do czegoś jest przydatna w oryginale? Czy można się jej pozbyć?

 

Samo Navi raczej tylko w jakiś apokaliptycznych przypadkach się może przydać. Podgląd spalania, przypomnienie o wymianie oleju/innych serwisach są ok. Wbudowany GPS też koryguje zegarek więc godzina jest precyzyjna i to w sumie tyle.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...