Skocz do zawartości

Paris Hilton idzie do więzienia


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale dlaczego ona, ta Paris, skoro jest taka taka bogata to wciąga proszek z cudzej deski? Przecież stać ją na swoją, nie? :roll:

 

 

I tak nie dorasta J.Lo do piet :D :bujawoblokach:

 

 

:P

 

Ale tylko wtedy kiedy J.Lo siedzi na swoim monstrualnym... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie dość, że Paris Hilton będzie musiała nosić takie same wdzianka jak kilkaset innych więźniarek, czyli niebieski kombinezonik i trampki, to być może będzie musiała stawić pod prysznicem czoła grupie tamtejszych lesbijek.

 

Wczoraj pewna kobieta, która odwiedzała w tamtym zakładzie karnym swoją matkę, powiedziała, że więźniarki muszą wspólnie brać prysznic i terroryzuje je tam grupa "bardzo męskich lesbijek".

 

To miejsce jest złe. Paris tego nie wytrzyma - dodała.

 

Inna kobieta, Denise Chavis, która odwiedza w więzieniu swoją siostrę, ostrzega Paris:

 

Jeśli będziesz się zachowywała jak osoba z wyższych sfer i patrzała na nie z góry, to jesteś skończona.

 

Sama Hilton, która będzie musiała na czas spędzany w więzieniu zdjąć sztuczne włosy, jest przerażona tym, co ma się stać w przyszłym miesiącu. Twierdzi, że wyrok jest niesprawiedliwy i okrutny."

 

by pudelek.pl :twisted::twisted::twisted:http://www.pudelek.pl/artykul/2969/wiez ... _na_paris/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że po wymiotach ludzie są osłabieni i łatwiej im zasnąć, natomiast po podnieceniu się są nakręceni i nie mogą spać.

 

 

P.S. Dobranoc, idę spać.

 

Dobrze, że mam ładne zdjęcie na tapecie ;), które złagodziło działanie szoku....

 

Dobranoc, też umykam przyziemić w poduchę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że po wymiotach ludzie są osłabieni i łatwiej im zasnąć, natomiast po podnieceniu się są nakręceni i nie mogą spać.

 

 

P.S. Dobranoc, idę spać.

 

Z tej wypowiedzi wynika, że wymiotowałeś :mrgreen:

 

Ten wątek robi się dość psychodeliczny :smile: Też udam się spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, nieprawda! :mrgreen:

 

oddychac byz spod niej nie mogl :mrgreen:

 

J.Lo jest rewelacyjna tyle ze na zdjeciach jej te jej wielkie dupe pomniejszaja ;)

TJ przypatrz sie w filmach jaki on ama kufer wielgasny

 

Poza tym fajowa laska

 

ja wole male dupki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale tak a propos 4 liter J.Lo to obczaj to amatorskie nagranie z koncertu live:

 

wcale nie ma tak duzego kufra, owszem jest szeroka w biodrach, ale takie kobiety sa bardziej namietne :twisted: i maja mniej klopotow z rodzeniem :mrgreen:

 

Serio, ze wszystkich znanych mi gwiazd, zdecydowanie najchetniej poznalbym J.Lo, albo ewentualnie Albe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale tak a propos 4 liter J.Lo to obczaj to amatorskie nagranie z koncertu live:

 

wcale nie ma tak duzego kufra, owszem jest szeroka w biodrach, ale takie kobiety sa bardziej namietne :twisted: i maja mniej klopotow z rodzeniem :mrgreen:

 

Serio, ze wszystkich znanych mi gwiazd, zdecydowanie najchetniej poznalbym J.Lo, albo ewentualnie Albe...

 

z latynosek to moja jedyna miloscia jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...