Skocz do zawartości

O której wyrusza eskadra z SIPu ?


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

prawdziwi fani marki proszeni sa o zgloszenie sie juz na nocne czuwanie...kiedy to plejady gwiazd niebo rozswietlaja :wink:
Jak kto nie chce jechać w ogonie, to kolejka ustawia się 19.05.2004 w godzinach wieczorowych.

 

Matka przezorna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot coraz blizej - a informacji o tym kto o ktorej wyrusza jakos malo :-(

 

Moze niech Dyrekcja okresli czy spod kazdego salonu planowany jest wspolny wyjazd (mnie np. interesowalby wyjazd od Kopra) - a jesli nic takiego nie ma w planach to moze niech osoby z poszczegolnych miast okresla sie o ktorej i skad wyruszaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi dadzo w robocie zamiast wypłaty takie coś co sie nazywo urlop, cy cuś, to se pojadem ło rańszy porze we ćwiortek 20-go ze Sochaczewia nach Cracow.

Ale jak pioerony nie dadzo, to se i tak rańsze pojadymy ino w piuntek.

A cy Rolandy z Pumexami wraz ze Rodzinami sanownemi swemi dołoncom na gierkówce do brudnego Legacy?

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot coraz blizej - a informacji o tym kto o ktorej wyrusza jakos malo :-(

 

Moze niech Dyrekcja okresli czy spod kazdego salonu planowany jest wspolny wyjazd (mnie np. interesowalby wyjazd od Kopra) - a jesli nic takiego nie ma w planach to moze niech osoby z poszczegolnych miast okresla sie o ktorej i skad wyruszaja

 

O właśnie wrocławski dealer coś planuje czy sami organizujemy wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i najciemniejsze przepowiednie i wizje się spełniły: dały mi tyn urlop, to se jade w ćfartek, uwozejta syćkie nadcionga nieunikniona fala Śmiech'u w kierunku Morskiej pustynnej błędowatości.

 

Zlece się, jak Tommy Lee Johnes w "ściganym", do zobaczyska na pustyni ...

 

Śmiech'u razem z falą urlopów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do Gruchela (katowice) a on planuje wyjazd w SOBOTĘ :shock: o 8.00. tak więc jak ktoś z katowic jedzie w piątek to można się umawiać na własną rękę.

pozdrawiam

 

Ja planowałem wyjazd w piątek. Możemy się umówić i wyruszyć ok 18-19

Może ktoś z okolicy by się jeszcze dołączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="Loki

Ja planowałem wyjazd w piątek. Możemy się umówić i wyruszyć ok 18-19

Może ktoś z okolicy by się jeszcze dołączył.

 

jasne nie ma problemu możemy jechać razem - przynajmniej się nie zgubimy - bo znam drogę, a jak ktoś jeszcze ma ochotę to zapraszamy...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, kwi ... myślałem że wychylimy razem parę głębszych i wymienimy światopoglądy :cry: Wprawdzie wspominałeś, że będziesz walczył jak lew o swoje wykształcenie, ale miałem nadzieję, że się pojawisz chociaż na jedną baryłeczkę piffka. Nawet Cię miałem dostarczyś swoim Subaru do Morska w jednym kawałku :?

 

3maj się, ewangelizuj profesoróf, a jak już zdobędziesz ten tego, honory doktora s-pałza, czy jak mu tam, to sie wtedy urąbiemy np. w Srebrnej Górze, OK?

 

Śmiech'u allready gatow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zdradzę prawdę - ja już od tygodnia przebywam w owym ośrodku i się opalam :P

 

a sprawdziłeś już teren zawodów, tzn. som tak sjakieś monopolowe w rozsondny odległości od miejsca zakwaterowania sponiewieranych zwłok?

 

Śmiech'us monopolus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...