Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie Legacy w dieslu naprawdę świetne, bardzo chciałbym je sobie spokojnie obejrzeć i posłuchać za dnia kiedyś :cool:

 

PS.

 

Ptoku vel Kuro, wróciliście spokojnie :?: Bo nam się kontakt urwał przy Dellu :mrgreen:

 

Wróciliśmy spokojnie, jeśli mozna szybką jazdę przez las tak nazwać ;)

Pod Dell'em widzielismy przyczajonych panów niebieskich. Postraszyli Was tylko, czy szukali ofiary?? ;)

 

Pzdr :)

 

P.S. Jak Twoja luba wspomina STi ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Dell'em widzielismy przyczajonych panów niebieskich. Postraszyli Was tylko, czy szukali ofiary?? ;)

 

Akcja była zorganizowana ;) Niebiescy stali w bocznej ulicy... jak Was zobaczyli to ogólnie Wasze towarzystwo zaczęli gonić, jak mnie wyprzedzali Octavią to mieli ponad setkę na liczniku na pewno. Przyhamowali jeszcze by mi się przyjrzeć dokładnie i znowu dali w gaz. Ja robiłem za tego co nie wie o co chodzi, zwolniłem do 50 km/h i udawałem, że Was nie znam chowając za fotel aparat. Niebiescy zawrócili za Wami na rondzie, cięli Skodzinę porządnie, natomiast ja zjechałem w prawo i przeczekałem pod Dellem aż wszyscy pojadą i się rozjadą. Po paru minutach ruszyłem i niebiescy kręcili się nerwowo wokoło Tomaszowskiej przeszukując boczne ulice, więc unikałem ich jak mogłem, bo jeszcze by się mnie przyczepili albo za mną jechali, a nie chciałem ich do Was doprowadzić. Dodatkowo na Puszkina dojechał Focus policyjny i odprowadzali mnie kawałek, więc zanim ostatecznie dojechałem na umówione miejsce to już wszyscy pojechali w różne strony świata.

 

P.S. Jak Twoja luba wspomina STi ?? ;)

 

Zachwycona, na filmie słychać praktycznie jak piszczała z zachwytu ;P

 

PS. Nie jest to moja luba, kawaleruję się nadal ;)

 

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Dell'em widzielismy przyczajonych panów niebieskich. Postraszyli Was tylko, czy szukali ofiary?? ;)

 

Akcja była zorganizowana ;)

 

Ano, wiedzą chłopaki, co się święci, lecz tym razem mogli nas... tylko odprowadzić wzrokiem :D

 

P.S. Jak Twoja luba wspomina STi ?? ;)

 

Zachwycona, na filmie słychać praktycznie jak piszczała z zachwytu ;P

 

No, czekam na fotki i filmiki ;)

 

PS. Nie jest to moja luba, kawaleruję się nadal ;)

 

Pozdro :wink:

 

Uuuups... W sumie źle Ci nie życzę ;):D

 

Haaaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czekam na fotki i filmiki ;)

 

Klip króciutki i filmiki będą Ci dane na płycie, zdjęć nie ma, bo uruchomiłem aparat cyfrowy jak wszyscy zaczęli się zwijać pod Della... w czasie jazdy natomiast nic ze zdjęć nie wyszło, bo musiałem kierować. Więc na aparacie tylko parę filmików, które wspomogą materiał z kamery.

 

 

 

 

Uuuups... W sumie źle Ci nie życzę ;):D

 

Haaaj!!

 

:mrgreen: Rozwaliłeś mnie teraz :razz:

:wink:

 

Do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja była zorganizowana ;) Niebiescy stali w bocznej ulicy... jak Was zobaczyli to ogólnie Wasze towarzystwo zaczęli gonić, jak mnie wyprzedzali Octavią to mieli ponad setkę na liczniku na pewno. Przyhamowali jeszcze by mi się przyjrzeć dokładnie i znowu dali w gaz. Ja robiłem za tego co nie wie o co chodzi, zwolniłem do 50 km/h i udawałem, że Was nie znam chowając za fotel aparat. Niebiescy zawrócili za Wami na rondzie, cięli Skodzinę porządnie, natomiast ja zjechałem w prawo i przeczekałem pod Dellem aż wszyscy pojadą i się rozjadą. Po paru minutach ruszyłem i niebiescy kręcili się nerwowo wokoło Tomaszowskiej przeszukując boczne ulice, więc unikałem ich jak mogłem, bo jeszcze by się mnie przyczepili albo za mną jechali, a nie chciałem ich do Was doprowadzić. Dodatkowo na Puszkina dojechał Focus policyjny i odprowadzali mnie kawałek, więc zanim ostatecznie dojechałem na umówione miejsce to już wszyscy pojechali w różne strony świata.

 

no ja mialem za soba ciebie i myslalem ze ciebie zlapia a ja sobie spokojnie pojade,ale nic z tego spojrzalem sie w lusterko a za mna niebiescy.subaru przede mna i audi przyspieszylo ja tez wcisnalem gazu wyprzedzilem ich oni skrecili policja za nimi a ja pojechalem prosto jak ich wyprzedzalem to mialem juz 230 a chlopaki z 220.policja sobie juz darowala i nawet nie wlaczyli sygnalu.

adrealinka byla nie ukrywam :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem za soba ciebie i myslalem ze ciebie zlapia a ja sobie spokojnie pojade

 

Dzięki za wiarę ;) To ja tam robiłem wszystko, żeby nie jechać na głupa za Wami a tu wychodzi na to, że miałem być przynętą ;) Na szczęście ich uniknąłem, zresztą akurat nie mieli o co się do mnie przyczepić, bo jechałem spokojnie i kulturalnie :cool: Najważniejsze, że wszystko się skończyło OK i wszyscy byli szczęśliwi od policji po nas, bo po co komu takie sytuacje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wszystko mieles ok :grin: a my przyciemniane szyby wydech troche za glosny xenony bez spryskiwaczy i jeszcze pewnie cos by sie znalazlo

 

:lol:

 

To fakt, z tym wydechem i ksenonami... My z Maćkiem w GT, miąwszy przyczajony radiowóz, zawróciliśmy na rondzie pod Dellem i czekaliśmy na Was... Aż tu nagle widzimy fioletową łunę i ryk :D. To nasi evokillerzy wieją przez niebieskimi ;) I telefon z wolno jadącego matiza - Ptoku uważajcie, policja nas goni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie Legacy w dieslu naprawdę świetne, bardzo chciałbym je sobie spokojnie obejrzeć i posłuchać za dnia kiedyś
non problemo jak mawiali starożytni rosjanie... chociaż brzmienie może cię trochę zawieść... cicho jak na diesla (nawet bardzo cicho) ale bulgot raczej szczątkowy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, takie troszke z innej paczuszki, ale tutaj wszak sami łodziacy i okoliczniacy i może kto co słyszał....

czy obiła sie wam o uszy informacja o tym, jak podobnież cosik sie poprzesuwało przy nie tak dawnym transporcie nowych subaraków do łódzkich salonów, do tego stopnia że konieczna była interwencja blacharza-lakiernika na nówkach sztukach?

:sad: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...