Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

spotkannie tradycyjnie przed Realem o 12.00 po przyjechaniu całej grupy jedziemy pod szkołę w szczawine i z tamtąd w drogę :wink:

 

 

Dla mnie nie moze byc lepiej... :) Jak bedzie nas kilkoro to maly wypas... taka kolumna

 

A propo tradycji... na tyle wczesnie zeby nie stac samemu pod Tulipanem... Wybiera sie ktos w czwartek? 18 czy 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) kilka postów wyżej zaproponowałem spocik w terenie i tam nie zamierzam tylko stać i opowiadać o swoim Subaru tylko troszkę poszutrować na jakiejś polnej ścieżce. Teramin podałem duuużo wcześniej, żeby każdy mógł go sobie zarezerwoać. Dla zapominalskich 13 październik 2007 roku

W razie pytań PISAĆ śmiało na forum :wink:

 

I znów odpadam, jadę na weekend pod ukraińską granicę...

 

Faaaaaaaaaak !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś "normalny" dzień tygodnia :mrgreen: Tak nawiasem mówiąc ma ktoś w naszej okolicy do sprzedania sprawną przepływkę, która pasowała by do Forestera S-Turbo? :roll: Bo coś Forester nie chce się na razie odpychać od ziemi jak należy, a po wymianie świec to już tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze napiszcie przed sobotą gdzie dokładnie

 

 

Kilka postow wyzej Szumi zaproponowal godz 12:00 ("W samo poludnie" ;) ) na parkingu pod Tulipanem GEANT na pilsudskiego (w okolicy stacji benzynowej). I zeby rozpoczac zapisy ja tradycyjnie wpisuje sie na liste pod numerem 8

1)...

2)

3)

4)

5)

6)

7) moja squaw :grin:

8) hobbit72 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehe, nie śledzę. Generalnie sobotę mam cały dzień zajęcia do 20, a w niedzielę do 12.

 

 

Wiec generalnie urzadzalo by Cie wagarowanie (wziecie "urlopu na zadanie" ;) - ladniej brzmi, chociaz w pracy to po prostu wolne pijackie...) a zbiorka jest pod Tulipanem (GEAN na Pilsudskiego) w sobote o godz 12:00... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...