Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy zapisy na Plejady 2009!!! Niestety weryfikują po nr VIN i chodzi o auta dość nowe, reszta miejsc pójdzie dla trochę starszych ale z SIP!!!!

Więc kto się pisze i na jaką kwaterę, bo czau malutko!!!!!!!!!!!!

no i miejsc też nie ma za dużo do wyboru więc szybka decyzja!!!!!

 

Mnie przepuszcza do dalszej rejestracji, ale trzeba wybrać kwatery i nr startowe (ja na terenową) więc chętnie poczekam na kogoś jeszcze!!!

 

Byle szybko, bo część kwater ma kosmiczne jak dla mnie ceny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wiem ze na Polski tez jade, bo na plejady niestety... za biedny jestem i to nie chodzi o koszty wyjazdu, ale auto 12-sto letnie, na dodatek nie z SIP-u tylko z Wloch przez Nemcy (przynajmniej tak wynika z ksiazki)

 

A na Polskim prawdopodobnie nocleg w Kruklankach i "praca" przy Odcinku Testowym, pozniej OS-y 3,6 (Pianki); 10,13 (Wydminy); 14,16 (Milki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę spał w Kętrzynie.

 

ja będę spał na rozłożonym siedzeniu w outbacku kolegi :twisted:

myślę, że w stanie, który absolutnie nie będzie wymagał większych wygód :twisted:

po studencku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woyt napisał/a:

Prawdopodobnie będę spał w Kętrzynie.

 

 

ja będę spał na rozłożonym siedzeniu w outbacku kolegi

myślę, że w stanie, który absolutnie nie będzie wymagał większych wygód

po studencku

 

to może dostawimy OBOK mojego forka i będzie więcej miejsca :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my na Polski po ludzku :wink: czyli na kwaterach w Mikolajkach.

 

Jedziemy w czwartek 25.06, tak zeby od piatku rana zaczac dzialac :mrgreen:

Na 2 auta, jak ktos chetny do konwoju zapraszamy.

 

hobbit72 masz juz moze jakis rozklad jazdy OSow, czasowke? :wink: Moze byc na PW jesli tajne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hobbit72 masz juz moze jakis rozklad jazdy OSow, czasowke? Moze byc na PW jesli tajne

 

Co prawda ja dostalem to troche wczesniej i nie oficjalnie, ale teraz to juz zadna tajemnica, wiec... ;)

 

 

Rajd Polski

 

 

A ja jade juz w niedziele, a zaczynam prace od poniedzialku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz Powiem tak, jakies miejsca mamy, ale nie wiem jak w tym roku bedzie z dostepem, czy bedzie mozna lazic wszedzie jak w poprzednich latach czy beda strefy dla kibicow, jak na WRC w innych krajach. Musze posiedziec nad mapkami i cos sie ustali :wink:

 

 

hobbit72 :oops: racja, mapki juz sa, niezarejestrowalem faktu. A moze masz jakies info jak bedzie wygladala organizacja ogladarki dla kibicow? Strefy czy samowolka (w co watpie) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie mozna lazic wszedzie jak w poprzednich latach czy beda strefy dla kibicow, jak na WRC w innych krajach

 

w szwecji starczyło pójść przysłowiowe 5 metrów w las, trochę lasem i wychodizło się kilometr od startu bez taśm, safeciarzy i innych przeszkód :twisted:

 

jestem chętny do jazdy "w kolumnie" na miejsce :)

fajny pomysł (jak nie będziesz za szybko jechał :razz: )

i można by jakiś spocik przedplejadowy (coby się poznać osobiście, którzy się jeszcze nie poznali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R - maly Off Topic

czy to Twoj GT mieszka na parkingu strzezonym na Retkini?

 

bmarcin, nie :) Mieszka w garazu na chojnach. Moj ma na tylnych bocznych szybach, swiniaka, napis forum subaru.pl i nicka :)

 

o taką;

17092008166vc6.jpg

 

 

Sebastian.R napisał/a:

jestem chętny do jazdy "w kolumnie" na miejsce

 

 

fajny pomysł (jak nie będziesz za szybko jechał )

i można by jakiś spocik przedplejadowy (coby się poznać osobiście, którzy się jeszcze nie poznali)

 

Co ty :) Ja na turystyczną jestem zapisany :wink: I tak tez turystycznie zamierzam dotrzec na miejsce. Spalanie nie przekroczy 10-12 litrów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze masz jakies info jak bedzie wygladala organizacja ogladarki dla kibicow? Strefy czy samowolka (w co watpie)

 

Tego niestety nie wiem... Ja raczej od strony sportowej, wiec tematu organizacji nie ogarniam... Ale

w szwecji starczyło pójść przysłowiowe 5 metrów w las, trochę lasem i wychodizło się kilometr od startu bez taśm, safeciarzy i innych przeszkód
pewne tak wlasnie bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem szczerze, ze w Walii bylo zdecydowanie inaczej :evil: Pelna kultura i dyscyplina, ludzie w miejscach wyznaczonych, zadnego lazenia po przyrodzie, czy poza tasmami.

 

Jesli chodzi o spota przedplejadowego to, mimo ze nie jade to chetnie spotkam sie, aby zyczyc uczestnikom szerokosci i przyczepnosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...