Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

A cóż takiego niedobrego się dzieje z Twoim WRX-em :?: :?: :?:

Absolutnie nic! Jeździ jak "ta lala", silnik "na słuch" i "na oko" w stanie idealnym, dobrze zestrojony z wydechem, biegi wchodzą idealnie, seryjny Dv nawet ładnie syczy - nic dodać, nic ująć... :-)

Ale: brakuje choć trzech literek, zawiasu lepszego, sprawniejszych hamulcow, skrzyni odpowiedniej, mocniejszych dyfrów..:) Co powoduje, że trzeba bardzo uważać i być czujnym aby ambicja nie przerosła możliwości technicznych samochodu, a lubie o to dbać, więc czuję sie ograniczony..

 

Choć, spodziewałem sie częstych awarii, problemów nie do przejścia..a tu jak na razie rewelacja. I pali 12l/100 przy bardzo mieszanej jeździe tylko w mieście!

 

Skolo, ja nie narzekam bo nie mam na co - ja po prostu marzę:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pali 12l/100 przy bardzo mieszanej jeździe tylko w mieście!

 

To chyba nie jest możliwe :shock: :mrgreen:

Zapytam z sympatią, a nie agresją - zarzucasz mi oszustwo?

Dokładnie wyszło 12,09 ostatnio i przyznam, ze wokół tej liczby wychodzi spalanie.

 

-- Śr kwi 25, 2012 11:02 pm --

 

Fabs, zdrowe marzenia. :wink:

Marzenia - a i owszem, portfel - narzeka, że wciąż go odchudzam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pali 12l/100 przy bardzo mieszanej jeździe tylko w mieście!

 

To chyba nie jest możliwe :shock: :mrgreen:

Zapytam z sympatią, a nie agresją - zarzucasz mi oszustwo?

Dokładnie wyszło 12,09 ostatnio i przyznam, ze wokół tej liczby wychodzi spalanie.

 

A widzisz w moim pytaniu agresję :?: Jeśli tak, to niosąc w jednej dłoni gałązkę oliwną i trzymając w drugiej dłoni białego gołąbka :mrgreen: wyjaśniam Ci, że żadnej agresji tam nie było :wink:

Po prostu mi wolnyssak palił więcej, że już nie wspomnę o Chevrolecie. Ot i tyle, peace brother :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pali 12l/100 przy bardzo mieszanej jeździe tylko w mieście!

 

To chyba nie jest możliwe :shock: :mrgreen:

Zapytam z sympatią, a nie agresją - zarzucasz mi oszustwo?

Dokładnie wyszło 12,09 ostatnio i przyznam, ze wokół tej liczby wychodzi spalanie.

 

A widzisz w moim pytaniu agresję :?: Jeśli tak, to niosąc w jednej dłoni gałązkę oliwną i trzymając w drugiej dłoni białego gołąbka :mrgreen: wyjaśniam Ci, że żadnej agresji tam nie było :wink:

Po prostu mi wolnyssak palił więcej, że już nie wspomnę o Chevrolecie. Ot i tyle, peace brother :)

Ejże! To ja nie chciałem żeby to tak zostało odebrane i stąd sprostowalem emocje - mój błąd, że nie dodałem jakiejś emotikonki. Więc oddajesz mi gołębia i tą roślinkę, bo ja pierwszy Ci ją dałem:P Peace nieustannie Bro!:)

A serio - Piter mówił, ze jemu podobnie łyka a mocowo i momentowo jesteśmy w miarę blisko siebie..

 

-- Śr kwi 25, 2012 11:19 pm --

 

cybel, ja tam nie wiem :roll: Rozmiar 43, a martensów od czasu studiów już nie noszę :mrgreen:

Cholera, ja mam...46 i pali mniej! Moze tu chodzi o rozkład sił działających na pedał "gazu"?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejże! To ja nie chciałem żeby to tak zostało odebrane i stąd sprostowalem emocje - mój błąd, że nie dodałem jakiejś emotikonki. Więc oddajesz mi gołębia i tą roślinkę, bo ja pierwszy Ci ją dałem:P Peace nieustannie Bro!:)

A serio - Piter mówił, ze jemu podobnie łyka a mocowo i momentowo jesteśmy w miarę blisko siebie..

 

Dobra, to już weź sobie tego gołąbka i gałązkę :wink:

Coż, w takim razie zazdroszczę Wam ekonomicznych aut :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć ... wyższe wyniki też się zdarzają :wink: ... ... np. 1 bak w ok. 2 godziny :twisted:

 

-- 25 kwi 2012, o 22:30 --

 

a poważnie, przed remapem faktycznie palił więcej ... a takiej spokojnej i oszczędnej jazdy nauczyłem się ... docierając silnik :mrgreen:

Czyli wychodzi nam, że im mocniejsze auto, tym mniej pali :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć ... wyższe wyniki też się zdarzają :wink: ... ... np. 1 bak w ok. 2 godziny :twisted:

 

-- 25 kwi 2012, o 22:30 --

 

a poważnie, przed remapem faktycznie palił więcej ... a takiej spokojnej i oszczędnej jazdy nauczyłem się ... docierając silnik :mrgreen:

Czyli wychodzi nam, że im mocniejsze auto, tym mniej pali :idea:

Robię 500 KM - będę jeździł taniej niż na gazie!:) hehe

Piter, słuszne słowa - wymienili przepływkę, zestroili auto i...no pali mniej Panie!

 

-- Śr kwi 25, 2012 11:35 pm --

 

Rafcio78, lepiej "albo nie" - efekt jest lepszy choć droższy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...