Skocz do zawartości

STI 2006 - mocowanie dyfuzora - potrzebna fotka


AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

czy ma ktoś może fotkę jak jest rozwiązane mocowanie dyfuzora pod kołem zapasowym?

od dawna mam taki dyfuzor ale nie wiem co potrzebuje aby go przyczepić w okolicy drążka stabilizatora w FXT 2. Druciarnia odpada. Auto przechodzi różne poprawki blacharskie wiec dorobienie czegoś jest jak najbardziej możliwe ale nie wiem jak to wygląda w oryginale aby zrobić coś podobnego.

 

Pozdro

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

dla potomności

okazuje się, że można to tanio rozwiązać w moim ulubionym stylu czyli OEM

 

wystarczy kupić oryginalne mocowania 52153FE120 3 sztuki zlecić przyspawanie lub przykręcenie i viola!

wkrótce podeślę zdjęcia jak to wygląda w forku. 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki za pomoc,

Efekt końcowy

IMAG2238.thumb.jpg.7c88b8025ede70a6dc97bfa1a9eeb035.jpgIMAG2239.thumb.jpg.90ce79b18b5368711038711e4ff344fc.jpgIMAG2240.thumb.jpg.cc95efa7f1f64e1544f0cf2ed53fcfae.jpgIMAG2241.thumb.jpg.2f02b89b8d588f411f7759eed0a46722.jpgIMAG2243.thumb.jpg.409abea41333403b8f79ff672d06f982.jpg

Forek ma zawieszenie forestera STI SG9 (bez wpływu na dyfuzor)

mocowanie stabilizatora i stabilizator tył jest z Imprezy STI GD - wtedy wszystko idealnie pasuje (stab jest wyżej podłużnic nie obija dyfuzora, nie ma konfliktu z łącznik stabilizator jak to ma miejsce przy seryjnym stabilizatorze)

jeden otwór oryginalnie pasuje pod mocowanie tylne uchwytu stabilizatora, drugi trzeba wywiercić. dodatkowe mocowanie zderzaka trzeba delikatnie zmodyfikować, ale na końcu wszystko idealnie pasuje.

Przetłoczenia na podłodze jednostronnie pasują do blaszek mocujących, druga cześć wymagała wstawienia blaszanych ceowników (inny kształt samej miski koła zapasowego)

 

Czy to coś daje?

nie wiem, może zderzak nie będzie aż takim "spadochronem" :D

mi zawsze się to podobało aż po kilku latach leżenia w garage założone :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...