Skocz do zawartości

Wentylator klimatyzacji


Przemas Ziółkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wertowałem forum ale rozwiązania niestety nie znalazłem mianowicie nie załącza mi sie wentylatot na chłodnicy który powinien sie włączać z klimą ale sama klima działa chłodzi ale tylko jak jest w ruchu w korku nic przez to zauważyłem nie załączający wentylator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, llkuba napisał:

Mogą być styki zaśniedziałe, albo sprzęgiełka w kompresorze ślizgają się. Mógł zepsuć się czujnik albo jest mało czynnika. Najlepiej podjedź do fachowca. 

Kostka sprawdzana sprzęgło klimy ślizgało się na starym kompresorze idziałał czynnik jest nabity z nowa chłodnicą i chłodzi lecz w korku bądź jak auto stoi to ma problemy a jaki czujnik masz na myśli i gdzie sie znajduje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Przemas Ziółkowski napisał:

Kostka sprawdzana sprzęgło klimy ślizgało się na starym kompresorze idziałał czynnik jest nabity z nowa chłodnicą i chłodzi lecz w korku bądź jak auto stoi to ma problemy a jaki czujnik masz na myśli i gdzie sie znajduje 

 

Sprawdź najpierw przekaźnik, tak jak pisze @ewemarkam po włączeniu klimatyzacji powinno do niego dochodzić napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa rozwiązana głupio ale jednak miernikiem sprawdziłem czy jest prąd przekaźniku był no to dale wtyczka wentylatora też jest mówię niemożliwe na krótko znowu podłączyłem wiatrak nie działa mówie co teraz puknąłem w silniczek śrubokrętem i żyje albo sie zawiesił albo coś tam nie styka puki co działa jak powinien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ewemarkam napisał:

Szczotki Ci się kończą w nim. Jak znów przestanie działać to pewnie już tylko wymiana.

Może tak być choć nie wiem czy coś nie zostało naruszone przy wymianie chlodnicy klimy bo można powiedzieć że to od tego momentu sie zaczęło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...