Skocz do zawartości

Forester 2016 - aktualizacja softu, map etc.


lefotrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Orientuje się ktoś  czy serwis oferuje aktualizację tego jakże badziewnego softu, szczególnie obsługa audio (pendrive) to jakiś koszmar. Jaki jest koszt aktualizacji i czy właściwie coś to daje?  Odnośnie map aż taki mi nie zależy, aczkolwiek orientacyjna cena również mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lefotrak napisał:

Witam. 

 

Orientuje się ktoś  czy serwis oferuje aktualizację tego jakże badziewnego softu, szczególnie obsługa audio (pendrive) to jakiś koszmar. Jaki jest koszt aktualizacji i czy właściwie coś to daje?  Odnośnie map aż taki mi nie zależy, aczkolwiek orientacyjna cena również mile widziana.

Sam możesz sprawdzić aktualizację map, czy radio przy okazji też zaktualizuje to nie wiem:

http://www.subarumapupdates.com/index-en-gb.html

26 minut temu, lefotrak napisał:

szczególnie obsługa audio (pendrive) to jakiś koszmar.

Z ciekawości to jaki problem występuje? Chodzi o kolejność sortowania utworów?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że o to chodzi. Przykładowo, odpalam samochód, chcę przełączyć kawałek, nic się nie dzieje, można klikać i 20 razy i nic. Po czym po kilku minutach, powiedzmy jesteśmy w folderze 20/30, na utworze 3/10 i zmieniając utwór na kolejny, nagle przeskakuje na zupełnie inny folder, zawsze ten sam. Pomijam już to jak to wszytko chodzi, czas reakcji po kliknięciu. Trochę to boli, że przy tej klasy aucie, tak zostało to spartolone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru nigdy nie przykładało do multimediów uwagi, coś tam na lepsze zmieniło się wraz z nowymi stacjami, ale szału dalej nie ma jeżeli idzie o nawigację po większych katalogach. W starszych stacjach sporo czasu zabiera im zindeksowanie całości, wiele osób wymieniało też stacje na innych producentów - z tym nie ma większych problemów, bo nie są tak zintegrowane z autem jak w następnej generacji.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lefotrak napisał:

Myślę, że o to chodzi. Przykładowo, odpalam samochód, chcę przełączyć kawałek, nic się nie dzieje, można klikać i 20 razy i nic. Po czym po kilku minutach, powiedzmy jesteśmy w folderze 20/30, na utworze 3/10 i zmieniając utwór na kolejny, nagle przeskakuje na zupełnie inny folder, zawsze ten sam. Pomijam już to jak to wszytko chodzi, czas reakcji po kliknięciu. Trochę to boli, że przy tej klasy aucie, tak zostało to spartolone. 

Ale to jest jakiś problem w stacji bo cały czas słucham na pendrive i problemów nie mam ze zmianą utworów, a wczytuje też całkiem szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...