Skocz do zawartości

Ułęż, 14.04.2007 godz. 10.00


Rallymen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyniki oficjalne końcowe.

Klasyfikacja rajdowa - suma 3 pierwszych prób, z uwzględnieniem kar (5s/1 pachołek)

 

1.akroll/Artur-EVO9 - 633,6 s

2.wojczek/Wojtek-GT - 664,9 s

3.berlin/Marcin-WRX - 671,9 s

4.Andrzej-Porsche 911T - 674,1 s

5.Piotr-Porsche 944 - 680,3 s

6.mikki/Mikołaj-Legacy - 692,7 s

7.korwin/Krzysiek EVO9 -697,4 s

8.lukiboy/Łukasz-WRX - 713,0 s

9.niebieski/Robert-STI - 727,6 s

10.Przemek-Astra CUP - 790,9 s

11.Paweł-Honda Prelude - 803,6 s

12.Iwona-Skoda OktawiaRS - 804,1 s

 

 

 

Klasyfikacja najlepszej próby - z 3 pierwszych prób pomiarowych:

 

 

1.akroll/Artur EVO9 - 3.26,3

2.wojczek/Wojtek-GT - 3.38,8

3.Andrzej-Porsche 911T - 3.40,9

4.berlin/Marcin-WRX - 3.41,4

5.Piotr-Porsche 944 - 3.45,7

6.korwin-Krzysiek EVO9 - 3.46,8

7.mikki/Mikołaj-Legacy - 3.49,7

8.lukiboy/Łukasz-WRX - 3.51,2

9.Rallymen/Adam-WRX -3.57,7

10.Mariusz-WRX -3.59,6

11.niebieski/Robert-STI - 3.59,7

12.Przemek-Astra CUP -4.16,2

13.Iwona-Skoda Oktawia RS -4.24,7

14.Paweł-Honda Prelude - 4.24,9

 

 

 

Wyróżnienia specjalne:

I miejsce w kategorii pań - Iwona

za najlepszy debiut - lukiboy (moja krew...)

 

 

Zwycięzcom, pokonanym, wyróżnionym i niewyróżnionym składam serdeczne gratulacje za waleczność i chęć podnoszenia swoich umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda wojczek ogarnia auto a z agxami to....

Taaa Ty sobie tu jaj nie rób co...Ale faktycznie AGX to mistrzotwo swiata jak dla mnie i moje potrzeby.A to że auto jeździ fajnie to Twoja zasługa

 

musze kiedys pojechac do uleza..

Jakoś przestaję w to wierzyć :razz: :wink:

 

Wojczek - gratulacje! Chyba się zapiszę na korepetycje z jazdy GT

Dziekuję, to wypadek przy pracy :oops: A na korepetycje z jazdy proponuje do Adama. - ja Cie moge co najwyżej nauczyć parkowania blisko latarni, wpadania na bandy, opony, wypadania z trasy- zainteresowany :?: :grin:

 

Rallymen, nr 14 Paweł jeździł chyba Hondą Prelude :roll:

Dziękuję wszystkim za gratki ale naprawde to przypadek :oops:

A gratulacje należą się dla Artura z EVO który po prostu miażdży oraz innych uczestników bo poprawiali czasy i stworzyli świetną atmosferę :smile:

Krzysiek opony dostałem od Jarka - Pirelli p9000-fajne bo sie tak nie zużyły

A teraz troche zdjęć w większości autorstwa Mikkiego:

img3471bb2.th.jpgimg3472hi3.th.jpgimg3473eg5.th.jpgimg3474tg6.th.jpgimg3475sa1.th.jpgimg3480cq2.th.jpgimg3481fk8.th.jpg

img3487if2.th.jpgimg3488zx9.th.jpgimg3490fq4.th.jpgimg3491bu3.th.jpgimg3493ph5.th.jpgimg3494pw8.th.jpgimg3497gk8.th.jpgimg3498ew1.th.jpg

img3507xa0.th.jpgimg3510cx3.th.jpgimg3512ln5.th.jpgimg3514ca5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rallymen, nr 14 Paweł jeździł chyba Hondą Prelude :roll:

 

Protest wniesiony w terminie, nalażycie opłacony, uwzględniony w całości :wink: :mrgreen:

 

 

wojczek, serdeczne podziekowania za dokumentację fotograficzną II Meetingu, a zwłaszcza za uwzglednienie "nacisków" organizatora i ponadprzeciętną obecność na fotkach czarnego WRXa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza REWELACYJNA!

 

Rallymen, stanął na wyskokości zadania a nawet jeszcze wyżej - szacun :smile: Dziekuję uczestnikom za wspólnie spędzoną sobotę oraz możliwość przejażdżek-dowodem na to że było fajnie i można było pojeździć jest wyplony bak paliwa i opony które trzeba zamienic z przodu na tył :smile: . Porschaki po prostu zapieprzają jak szalone-zrozumiałem teraz fascynacją tymi autami dzięki Panu Andrzejowi i Piotrowi.

Nawet klub BMW który uprawiał wczoraj ewidentne kurestwo w postaci jeżdzenia po naszej próbie (na naprawde szybkich fragmetnach) oraz kładzenia opon na trasie przejazdu nie był w stanie popsuć super atmosfery.A tak sobie myślałem że może to jadnak "normalni" ludzie mający także pasje, ale po wczorajszych "występach" stereotyp kierowcy BMW czyli tępego dresa utrwaliłem sobie na zawsze.Banda idiotów - potwierdzone :!: Aha to był jakiś klub BMW sport czy coś takiego-generalnie 20 letnie auta.

 

Przepraszam Cie kolego ale nie uogloniaj tak okrutnie... u NAS (bmw) bylo ok 70 aut... jak mozesz dowiedziec sie z innych for (bmw) pojawili sie "zadymiacze" nie bede pisal kto co i jak bo szkoda ktorzy zachowywali sie tak jak nie powinni... jednemu z moich kolegow tez znikl "zapas"... ja i znajomi z ktorymi bylem stosowalismy sie do wszystkich zalecen... ani razu nie wjezdzalem na teren ktory byl oddzielony oponami... nic nie zrobie ani ja ani Ty ze do zakupu auta wystarcza pieniazki... rozni sa ludzie i rozny reprezentuja soba poziom... ale wg mnie przegiales z takim uogolnianiem (jest to bardzo krzywdzace dla prawdziwych fanow "smigielek")... co do tego ze byly to 20letnie auta to moglbys sie zdziwic bo byla kilka bardzo szybkich aut (e36 z motorem od m3 3.2; e36 z m54b30 -dlubnietym, e30 cabrio z 340km silnik od m5 e34 itd...)... u nas sprinty i upalanie odbywalo sie w spokojnej atmosferze i z tego co wiem ja wszystko zakonczylo sie bez strat (no moze poza oponami ktorych bardzo duzo zostalo "zutylizowanych")...

tak wiec zanim cos napiszecie pomyslcie... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał/a:

Impreza REWELACYJNA!

 

Rallymen, stanął na wyskokości zadania a nawet jeszcze wyżej - szacun :smile: Dziekuję uczestnikom za wspólnie spędzoną sobotę oraz możliwość przejażdżek-dowodem na to że było fajnie i można było pojeździć jest wyplony bak paliwa i opony które trzeba zamienic z przodu na tył :smile: . Porschaki po prostu zapieprzają jak szalone-zrozumiałem teraz fascynacją tymi autami dzięki Panu Andrzejowi i Piotrowi.

Nawet klub BMW który uprawiał wczoraj ewidentne kurestwo w postaci jeżdzenia po naszej próbie (na naprawde szybkich fragmetnach) oraz kładzenia opon na trasie przejazdu nie był w stanie popsuć super atmosfery.A tak sobie myślałem że może to jadnak "normalni" ludzie mający także pasje, ale po wczorajszych "występach" stereotyp kierowcy BMW czyli tępego dresa utrwaliłem sobie na zawsze.Banda idiotów - potwierdzone :!: Aha to był jakiś klub BMW sport czy coś takiego-generalnie 20 letnie auta.

 

 

 

Chciałbym wyjaśnić jak sprawa wygląda z naszej strony jako forum i klubu bmw-sport z racji tego ze był to spot otwarty i nie tylko dla klubowiczów bmw-sport ale tez dla ludzi z zewnątrz. Z przykrością muszę przyznać ze na spocie tym znalazły się osoby które nie respektują regulaminu naszego forum i klubu bmw-sport , w którym jasno jest napisane ze klub bmw-sport nie akceptuje więc zachowań typu palenie gumy, czy katowanie samochodów . Nie pochwalamy wszelakich drogowych szaleństw, pseudo wyczynów oraz zachowań wpływających źle na wizerunek marki BMW oraz bezpieczeństwa na drogach. A także szanujemy prawo oraz przepisy drogowe.

 

 

Wiec chciałbym tu w tym temacie na waszym forum przeprosić Was za zaistniała sytuacje i wydarzenia które miały miejsce ,bo mimo ze nie jesteśmy wstanie odpowiadać za zachowanie ludzi którzy przyłączyli się do naszego spotu zaproszeni przez kogoś z forum ,to świadomi jesteśmy ze jako organizator tego spotu poczuwamy się do odpowiedzialności za karygodne zachowanie niektórych uczestników naszego spotu . Mam nadzieje ze zrozumiecie ze również wśród nas są ludzie których łączy pasja do wspaniałej marki jaką jest BMW i ze staramy się walczyć ze stereotypem dresa w BMW.

 

 

Administrator i członek zarządu bmw-sport

Labrador

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał/a:

Impreza REWELACYJNA!

 

Rallymen, stanął na wyskokości zadania a nawet jeszcze wyżej - szacun :smile: Dziekuję uczestnikom za wspólnie spędzoną sobotę oraz możliwość przejażdżek-dowodem na to że było fajnie i można było pojeździć jest wyplony bak paliwa i opony które trzeba zamienic z przodu na tył :smile: . Porschaki po prostu zapieprzają jak szalone-zrozumiałem teraz fascynacją tymi autami dzięki Panu Andrzejowi i Piotrowi.

Nawet klub BMW który uprawiał wczoraj ewidentne kurestwo w postaci jeżdzenia po naszej próbie (na naprawde szybkich fragmetnach) oraz kładzenia opon na trasie przejazdu nie był w stanie popsuć super atmosfery.A tak sobie myślałem że może to jadnak "normalni" ludzie mający także pasje, ale po wczorajszych "występach" stereotyp kierowcy BMW czyli tępego dresa utrwaliłem sobie na zawsze.Banda idiotów - potwierdzone :!: Aha to był jakiś klub BMW sport czy coś takiego-generalnie 20 letnie auta.

 

 

 

Chciałbym wyjaśnić jak sprawa wygląda z naszej strony jako forum i klubu bmw-sport z racji tego ze był to spot otwarty i nie tylko dla klubowiczów bmw-sport ale tez dla ludzi z zewnątrz. Z przykrością muszę przyznać ze na spocie tym znalazły się osoby które nie respektują regulaminu naszego forum i klubu bmw-sport , w którym jasno jest napisane ze klub bmw-sport nie akceptuje więc zachowań typu palenie gumy, czy katowanie samochodów . Nie pochwalamy wszelakich drogowych szaleństw, pseudo wyczynów oraz zachowań wpływających źle na wizerunek marki BMW oraz bezpieczeństwa na drogach. A także szanujemy prawo oraz przepisy drogowe.

 

 

Wiec chciałbym tu w tym temacie na waszym forum przeprosić Was za zaistniała sytuacje i wydarzenia które miały miejsce ,bo mimo ze nie jesteśmy wstanie odpowiadać za zachowanie ludzi którzy przyłączyli się do naszego spotu zaproszeni przez kogoś z forum ,to świadomi jesteśmy ze jako organizator tego spotu poczuwamy się do odpowiedzialności za karygodne zachowanie niektórych uczestników naszego spotu . Mam nadzieje ze zrozumiecie ze również wśród nas są ludzie których łączy pasja do wspaniałej marki jaką jest BMW i ze staramy się walczyć ze stereotypem dresa w BMW.

 

 

Administrator i członek zarządu bmw-sport

Labrador

 

 

Dziękuje za rzeczową informację. Przyjmuję przeprosiny, ale nikt inny, jak Organizator, nie odpowiada za wszelkie osoby przybyłe na spot. Decydując sie na spot otwarty trzeba było przewidzieć konieczność zapewnienia porządku, a jednocześnie natychmiastowo egzekwować jego zachowanie, z wydaleniem z terenu włącznie. Miałem wątpliwą przyjemność jechać na naszej szybkiej partii, gdy "pod prąd" pojawiło się BMW. Po zatrzymaniu się i próbie usunięcia z trasy intruzów zagrożone było moje zdrowie, a może więcej... Ja uczestnikom swojego Meetingu przekazałem informację o "podziale terenu lotniska" i z naszej strony nie było zadnych naruszeń. Proszę przy organizacji następnych imprez zachować większą staranność i zadbać o dyscyplinę i bezpieczeństwo. Z poważaniem - Organizator Meetingu - Rallymen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaqub, Labrador, OK moze za bardzo uogolnilem wrzucajac Was wszystkich do jednego worka ale to bylo naprawde niebezpieczne kiedy wypadlem z szybkiego zakretu (tego obok Was) i nagle wyrosla mi na drodze opona.Srednia przyjemnosc uwierz.Jakies podjazdy pod nasz namiot i ciagle zawracanie "zagubionych" BMW.Skoro to wszystko widzieliscie trzeba bylo wypieprzyc zadymiarzy za brame i koniec - Wam byloby lepiej i nam.

Oczywiscie widzialem fajne auta i chetnie przejechabym sie z ktoryms z Was (w charakterze pasazera jasna sprawa :smile: ) bo szybkim BMW nie jechalem i nie driftowalem a niektorzy kierowcy naprawde ogarniali auta.

Sorry za ostre slowa ale sie zagotowalem.

Peace :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie właściciel obiektu zrobił sie pazerny i chce za szybko zarobić :evil: skoro wpuszcza dwie grupy na ten sam teren :evil:

To nie tak.Gosciu jest naprawde w porzadku - po rozmowie z nim wiem ze to bylo nieporozumienie.Po prostu tak niechcacy wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...