Skocz do zawartości

Impreza gt ECU


Buchal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Chciałbym dowiedzieć się jaka jest różnica ( albo czy jest w ogóle) między ecu z oznaczeniem y7 a y6. I jak jest ze strojeniem na tych sterownikach. Chciałem wystroić swoje autko i słyszałem, że te niektóre starsze sterowniki są trochę problematyczne. Przepraszam, jeśli odgrzewam kotleta. Znalazłem kilka tematów o tym ale nie mogę znaleźć zadowalającej odpowiedzi. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie sa roznice miedzy tymi ecu, ale robienie map w subaru to juz od dawna zaden problem w sumie. Tuning Imprez jest tematem rozklepanym chyba na wszelkie mozliwe sposoby.

Kwestia tylko wyboru technologii/dokupienia plytki do ecu w przypadku starszych ecu (92-98). No, chyba, ze chce sie isc na calosc i cos aftermarketowego.

No i finansow :)

 

Najlepiej zamiast rozkminiac w ten sposob - wybierz sobie tunera, do ktorego masz zaufanie - opowiedz mu, czego oczekujesz i jaki masz budzet.

Potem zgracie te dwie wartosci - sciagajac jedna w dol, a druga popychajac w gore :)

Tuner powie Ci co jest konieczne do osiagniecia zalozonych celow (technicznie i finansowo) - tak, zeby bylo realistycznie.

 

Oczywiscie musisz sam wiedziec przede wszystkim, co chcialbys takim "strojeniem" osiagnac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...