Skocz do zawartości

BOV-instalacja a spalanie


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

nie pytam czy spalanie jest spowodowane chęcią słuchania czy nie, ale czy w praktyce potwierdza sie to i w jakim stopniu

 

Potwierdza się, tak jak pisał AZ. Jeśli pompujesz to więcej palisz i częściej słyszysz psssytt.

Jeśli jedziesz cały czas stałą prędkością 120 km/h to spalisz tyle samo mając i nie mając zaworu. Praktycznie wtedy zawór nie działa bo i po co, no chyba że go poprostu nie masz całkowicie, ale to wtedy nawet 2 km/h nie pojedziesz :wink: no i wiadomo spalanie będzie 0 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że go poprostu nie masz całkowicie, ale to wtedy nawet 2 km/h nie pojedziesz

 

 

Eeee tam, w N-ce nie działa, w WRC w ogóle go niema, a jedzie.

 

 

 

 

 

 

Zapomniałe dodać że pasy szelkowe podnoszą zuzycie paliwa o conajmneij 2l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, w N-ce nie działa, w WRC w ogóle go niema, a jedzie.

 

Ale w serii jak odkręcisz to nie działa :razz: I prosze mi tu z WRC-ami nie wyjeżdżać bo do tego momentu kiedy będę mógł to sprawdzić jeszcze troche czasu upłynie. No powiedzmy że nie troche a wiele :neutral: no chyba że toto lotto będzie łaskawe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, a pozatykałeś wężyki jak trzeba?

 

A kto tu o jakimś zatykaniu mówi. Ja jedynie pisałem o tym że jak jest bov psssyt lub seria to jedzie jak go nie ma to już nie

wiadomo że jak pozatyksz to ciśnienie nie będzie spi... no ten tego uciekać a ja nie będę go gonił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, a pozatykałeś wężyki jak trzeba?

 

A kto tu o jakimś zatykaniu mówi. Ja jedynie pisałem o tym że jak jest bov psssyt lub seria to jedzie jak go nie ma to już nie

wiadomo że jak pozatyksz to ciśnienie nie będzie spi... no ten tego uciekać a ja nie będę go gonił :mrgreen:

 

 

GT ze spadniętym wężem z IC jedzie ;P Sprawdzone. Tylko wolne obroty bardzo kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, a pozatykałeś wężyki jak trzeba?

 

A kto tu o jakimś zatykaniu mówi. Ja jedynie pisałem o tym że jak jest bov psssyt lub seria to jedzie jak go nie ma to już nie

wiadomo że jak pozatyksz to ciśnienie nie będzie spi... no ten tego uciekać a ja nie będę go gonił :mrgreen:

 

 

GT ze spadniętym wężem z IC jedzie ;P Sprawdzone. Tylko wolne obroty bardzo kiepskie.

 

to odkręć całość i zobaczymy czy jest taki twardy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu o jakimś zatykaniu mówi....odkręć całość i zobaczymy czy jest taki twardy :twisted:

 

Przed odpięcie BOVa zrozumieliśmy zdjęcie sterowania, lub ewentualnie całości, ale w każdym wypadku zaślepienie tego co po tych operacjach straszy. Jednym zdaniem: wkręcasz kolegów :mrgreen:

 

Az - Po zdjęciu podciśnienia z seryjnego DV (i zaślepieniu wężyka :mrgreen: ) u Trelucha (ex. maździe) nie było psssst z dolotu, ale ćwierki rodem z WRC (według jednej z teorii ciśnienie na łopatkach turbiny), seryjna puszka. Oczywiście cały eksperyment przy konkretnych 1.5-1.6bar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu THE SUN wypuścił dedykowanego BOV do GT. Ma ktos takiego założonego ? Warto kupiś czy lepiej dołożyć do czegoś droższego ?

 

Ktoś ma. Raczej jest zadowolony.

 

 

Az - Po zdjęciu podciśnienia z seryjnego DV (i zaślepieniu wężyka ) u Trelucha (ex. maździe) nie było psssst z dolotu, ale ćwierki rodem z WRC (według jednej z teorii ciśnienie na łopatkach turbiny), seryjna puszka. Oczywiście cały eksperyment przy konkretnych 1.5-1.6bar

 

Mazda Telucha to nie relatywnie nowe STI z tłumikiem szmerów ssania o pojemności kilku ładnych litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon napisał/a:

Wracając do tematu THE SUN wypuścił dedykowanego BOV do GT. Ma ktos takiego założonego ? Warto kupiś czy lepiej dołożyć do czegoś droższego ?

 

 

Ktoś ma. Raczej jest zadowolony.

 

Był ostatnio wątek na ten temat (precyzyjnie mówiąc: odświeżony stary wątek) - ja pisałem, że mam The SUN, co prawda do STI; dopisały się jeszcze ze dwie osoby. Wszystkie zadowolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon napisał/a:

Wracając do tematu THE SUN wypuścił dedykowanego BOV do GT. Ma ktos takiego założonego ? Warto kupiś czy lepiej dołożyć do czegoś droższego ?

 

 

Ktoś ma. Raczej jest zadowolony.

 

Był ostatnio wątek na ten temat (precyzyjnie mówiąc: odświeżony stary wątek) - ja pisałem, że mam The SUN, co prawda do STI; dopisały się jeszcze ze dwie osoby. Wszystkie zadowolone.

czytałem co kiedyś pisałeś ale teraz wyszedł ten nowy do Gt dlatego pytam . DZIĘKI ZA INFORMACJE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...