Skocz do zawartości

ile moze kosztowac naprawa?


iglopol

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego wg mnie nie kupuj tego auta pood żadnym pozorem :!: Jest za drogie w stosunku do tego co mozesz mieć z Niemiec na gotowo i bezwypadkowo. Proponuje przejżeć mobile.de lub autoscout24.de.. 18T euro plus naprawa min. 20 tys.pln (jak nie więcej) tj. 23T euro żeby jeździć. A za 24-25 TEuro śmiało mozna kupic prawie nowego wrx-a w Niemczech. Wiadomo różnica jest ale jak na kogoś kto decyduje się na wrx-a nie jet ona wg mnie znacząca. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wg mnie nie kupuj tego auta pood żadnym pozorem :!: Jest za drogie w stosunku do tego co mozesz mieć z Niemiec na gotowo i bezwypadkowo. Proponuje przejżeć mobile.de lub autoscout24.de.. 18T euro plus naprawa min. 20 tys.pln (jak nie więcej) tj. 23T euro żeby jeździć. A za 24-25 TEuro śmiało mozna kupic prawie nowego wrx-a w Niemczech. Wiadomo różnica jest ale jak na kogoś kto decyduje się na wrx-a nie jet ona wg mnie znacząca. :grin:

 

Popieram

 

Auto powypadkowe to zestaw do samodzielnego montażu...na lata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wg mnie nie kupuj tego auta pood żadnym pozorem :!: Jest za drogie w stosunku do tego co mozesz mieć z Niemiec na gotowo i bezwypadkowo. Proponuje przejżeć mobile.de lub autoscout24.de.. 18T euro plus naprawa min. 20 tys.pln (jak nie więcej) tj. 23T euro żeby jeździć. A za 24-25 TEuro śmiało mozna kupic prawie nowego wrx-a w Niemczech. Wiadomo różnica jest ale jak na kogoś kto decyduje się na wrx-a nie jet ona wg mnie znacząca. :grin:

 

Popieram

 

Auto powypadkowe to zestaw do samodzielnego montażu...na lata....

 

Dzięx! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyrokować, poduszka odpalona była, nie wiadomo czy uderzenie nie przeniosło się na silnik i cały układ napędowy, auto wymaga bardzo dokładnego sprawdzenia przed zakupem a co dopiero wyrokowania o kosztach naprawy.

 

potwierdzam potrzebe dokladnego obejrzenia!!! ostatnio sam zasypywalem forum pytaniami o czesci, napisalem miliony maili do ludzi z allegro, otomoto itd.. bo mialem na oku forestera w niemczech, a ze tez tam czasowo mieszkam , to odzalowalem na 600km podrozy i obejrzalem na miejscu:

podpalilem sie pelnym wypasem (skora i turbo) malym przebiegiem - 23400km /08.2004, no i do tego mial pelen pakiet stylingowy subaru (lotka z tylu, dokladka tylnego zderzaka, dokladki progow) w cenie okolo 1,5k euro..., no i cena tez nie byla tragiczna - <9k euro..

 

usterki (zewnetrzne) byly podobne jak u tej imprezy, a wiec objawy wjechania pod naczepe.

poduchy wywalone, caly przod (blachy, plastiki, szkla) do wymiany.

na miejscu sie okazalo, ze chlopaki o paru tematach zapomnieli napisac:

ze szyba przednia tez do wymiany, i ze podczas wypadku uszkodzeniu ulegly tez inne elementy:

a wiec sie okazalo, ze kpl chlodnic jest do wymiany (woda , klima i oba wiatraki),

poza tym alternator, kpl paskow (wiec wlasciwie kpl rozrzad) no i jak wisienka na torcie:

fakt ze bylo napisane "silnik pali" oznaczalo, ze pali ale krotko (bo bez chlodzenia nie bardzo jak) no i kolektor dolotowy byl pospawany tylko do celow sprawdzenia (naczepa sciela ten garbik na srodku, przed przepustnica)

poza tym takie drobiazgi jak poyrywane sruby laczace wahaczy, i cala kupa drobnych czesci plastikowych...

prawie juz go kupilem ale wlasnie dzis sie okazalo, ze go ktos podkupil...

i sam nie wiem, czy zalowac, czy sie cieszyc...

a samochod pewnie wyplynie za jakies 2-3mce na jakiejs aukcji, chyba ze ktos (tak jak ja planowalem) kupil dla siebie....

tak ze temat faktycznie grzaski, szczegolnie ze jak juz sie kupi, to nie ma zmiluj!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuj. Diabeł tkwi w szczegółach. Kiedyś, jak nie było mnie stać na nowe z salonu, kupowałem SAMEMU DLA SIEBIE, tzw. wyj...ki.

Koszt przewyższał cenę giełdową, lecz przynajmniej wiedziałem, czym jeżdżę. Od groma jest plastików, spinek, łąćzników, wężykow i innych takich, które są dostępne jedynie w serwisie. A tam zostawiasz za te pierdoły furmankę pieniędzy. Lampy, blachy kupisz na giełdzie. Podkreślam!!!!

Diabeł tkwi w szczegółach.

Wnioski wyciągnij samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuj. Diabeł tkwi w szczegółach. Kiedyś, jak nie było mnie stać na nowe z salonu, kupowałem SAMEMU DLA SIEBIE, tzw. wyj...ki.

Koszt przewyższał cenę giełdową, lecz przynajmniej wiedziałem, czym jeżdżę. Od groma jest plastików, spinek, łąćzników, wężykow i innych takich, które są dostępne jedynie w serwisie. A tam zostawiasz za te pierdoły furmankę pieniędzy. Lampy, blachy kupisz na giełdzie. Podkreślam!!!!

Diabeł tkwi w szczegółach.

Wnioski wyciągnij samemu.

 

Pozwolę sobie ponownie tym razem za kolega z całąstanowczością stwierdzić "nie dotykaj się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ok rozbity=klopty lepiej nie, zrozumialem wszystko.

 

Czy ktos ma doswiadczenia z leasingem takiego auta z Niemiec??

 

Polski leasing moze cos takiego dla nas kupic???

 

Czy moze sa jakies polskie fimy ktore kupuja /oplacaja Vaty, akcyzy/ i wystawiaja pod leasing w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ok rozbity=klopty lepiej nie, zrozumialem wszystko.

 

Czy ktos ma doswiadczenia z leasingem takiego auta z Niemiec??

 

Polski leasing moze cos takiego dla nas kupic???

 

Czy moze sa jakies polskie fimy ktore kupuja /oplacaja Vaty, akcyzy/ i wystawiaja pod leasing w Polsce?

Nowy, czy używka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w granicach 90.000 - 100.000 pln /do lesingu w PL/

Pawel

Popytaj EFL-u.

Mogę dać Ci namiar na sensownego człowieka w centrali.

Jeżeli to Twój pierwszy leasing, to może to być problem, no chyba że prowadzisz działalność od jakiegoś czasu.

Jakby co, to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...