Skocz do zawartości

Tak sobie stoję...palę.....i myślę


DJK

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak Infiniti FX35 I ---> niby 280km stały napęd 4x4 a terenowe nie jest. jest po prostu trochę szpanerskie i wygodne. Wizualnie bardziej podoba mi się od Tribeca, ale w srodku kokpit  na korzyść Subaru ;)

 

W infiniti nie jest stały nawęd 4x4, w tym akuratnie samochodzie (nissan, infiniti) napęd w domyśle jest przekazywany na tył, w momencie uślizgu kół tylnych część momentu jest przekazywany na przód. W Subaru system AWD przeważnie przekazuje 60% momentu na przód i 40% na tył.

 

Ja szukając następnego SUV po sprzedaży Pacifici, oglądałem kilka FX35, jak dla mnie samochody gorzej się prowadziły jak Tribeca, wnętrz ciaśniejsze, zwłaszcza tył, wadą są wszechobecne bąble na przedniej desce, słabe zabezpieczenie antykorozyjne.

Jak dla mnie Infiniti nie jest o półkę wyżej od Subaru, może znajduje się w górnej części tej samej półki, Infiniti jest bardziej luksusowa wersja Nissana. Ja po trzech miesiącach od zakupu Tribeci jestem zadowolony z samego faktu że Tribec praktycznie nie spotykam na naszych drogach a FX35 co najmniej jedną dziennie. Szukając FX35 z USA trzeba się liczyć z tym że samochód jest po mniejszej lub większej przygodzie, zresztą to się tyczy wszystkich samochodów sprowadzonych z USA/Canada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając FX35 z USA trzeba się liczyć z tym że samochód jest po mniejszej lub większej przygodzie, zresztą to się tyczy wszystkich samochodów sprowadzonych z USA/Canada

 

mój ma czysty Carfax, także bywają wyjątki od reguły ;)

Edytowane przez vtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukając FX35 z USA trzeba się liczyć z tym że samochód jest po mniejszej lub większej przygodzie, zresztą to się tyczy wszystkich samochodów sprowadzonych z USA/Canada

 

mój ma czysty Carfax, także bywają wyjątki od reguły ;)

 

 

oczywiście że tak, ja sam sprowadziłem 3 samochody z USA 100% bezwypadkowe z czystym carfaxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Toż to nie 2.5Tujbo ;-)

 

W 3.0 wywalało i to wcale nierzadko.

 

 

Gdzie tak wyczytałeś? Ja szczerze powiem od trzech miesięcy odkąd posiadam Tribece, zgłębiam wiedzę na temat tego samochodu, skrzyni, silnika i nigdzie nie znalazłem żeby UPG była dominującym problemem tego samochodu, silnika.

Masz jakiś problem z silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem z silnikiem?

 

Nie mam, bo nie mam H6 jeszcze. Ale się myślę, żeby mieć.

Przewijało się przez forum nieraz o UPG w H6. W warsztacie, który serwisuje Subaru też otrzymałem takie info.

 

Nie napisałem, że dominującym problemem tego silnika jest UPG. Napisałem, że występuje i nie są to sporadyczne przypadki.

Edytowane przez Wielki Szu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz jakiś problem z silnikiem?

 

Nie mam, bo nie mam H6 jeszcze. Ale się myślę, żeby mieć.

Przewijało się przez forum nieraz o UPG w H6. W warsztacie, który serwisuje Subaru też otrzymałem takie info.

 

Nie napisałem, że dominującym problemem tego silnika jest UPG. Napisałem, że występuje i nie są to sporadyczne przypadki.

 

 

To lepiej poszukaj Passeratti Quadrodrzwiowe 1.9TDI, pancerne silniki o których serwisy mają bardzo dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...