Skocz do zawartości

Śmierdzi z nawiewów


jmiciuk

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi raz poraz śmierdzi z nawiewów - smrodek taki jakby palony mokrty papier albo cos gnijacego, niewiemm, na poczatku myslalem ze to cos papierowego sie pali ale to wyraznie z dmuchawy jedzie. I to czasem smierdzi, czasem nie. Caly czas mialem poprostu wlaczone ogrzewanie i jakos nie walilo, moze czasem minimalnie, wczoraj dojezdzajac do domu wlaczylem obieg wewnetrzny i zaczelo walic juz kosmicznie mega mocno - czy do tego jest jakis osobny filtr ? Filtr kabiunowy ten za schowkiem byl wymieniony na nowy kupiony w ASO i to nic nie dalo. Klime uzywam tylko do odparowania ale ona chyba niema z tym zwiazku. Macie jakis pomysl ? Czy dac na jakiestam ozonowanie czy cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmiciuk i do tego radzę ci zrobić to szybko, bo w instalacji czasami straszne gó..a siedzą drażniąco-uczulające :razz: Znam przypadek, gdzie kolo jak się tego nawdychał w nowokupionym samochodzie second hand :razz: to się później pół roku leczył (inna rzecz, że może słabowity był :mrgreen: ale jednak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmiciuk, dokładnie tak - dać do ASO do przeczyszczenia. Grzybki wyhodowałeś w instalacji :twisted:.

 

Pisz w razie czego do JuNo - spotkałem go ostatnio podczas takiej akcji w ASO A. Koper.

Zgadza się. OBK ma 3 lata i to była 2-ga akcja "grzybek" :mrgreen:

Zapłaciłem niecałą stówę, ale mam zniżkę "Klub Subaru" :cool:

Od akcji upłynęło kilka tygodni i jeszcze czasami zaleci - nie znam się więc się zapytowywuję :mrgreen: :

- w układzie klimy są pewnie jakieś filtry - jak często trzeba wymieniać;

- w ASO wydziałem zajawkę w stylu "kontrola klimy - 250 PLN" - napewno obejmuje to kontrolę ciśnienia, ale czy te ewentualne filtry wtedy są wymieniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...