Skocz do zawartości

Inter Moto 2004


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 16 - 18 kwietnia 2004 we Wrocławskiej Hali Ludowej odbędzię się XIII Wystawa Motoryzacyjna o nazwie INTER MOTO 2004.

 

W wystawie zapowiedzieli swój udział dealerzy marek: Peugeot, Honda, Chrysler, Mitsubishi, Renault, BMW, Kia, Volvo, Opel.

 

Ofertę wystawców wzbogacą imprezy towarzyszące:

- III Rajd Dealerów i Dziennikarzy

- Wyścig Mistrzów i Subaru

- Wyścig o Puchar Prezesa Hali Ludowej

- Pokaz sprzętu nagłaśniającego firmy EXTREME

- Pokaz motocykli Harley Davidson

- Pokaz mody motocyklowej

 

Własnie sie dowiedziałem kiedy odbędzie sie ta wystawa. Byłem na niej w zeszłym roku i było super :D

 

Mam pytanie:

czy Szanowna Dyrekcja wystawi podczas tej imprezy Subaru?

 

Pzdr M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ci wspominałem zjawie sie tam aby obejrzec wyscigi najpiekniejszych samochodów Świata i nie tylko po to.

 

I tu uroczyscie oznajmiam ze na Inter Moto 2004 oblewamy razem z Mariem nasze urodziny :lol: kto dołączy do nas :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniach 16 - 18 kwietnia 2004 we Wrocławskiej Hali Ludowej odbędzię się XIII Wystawa Motoryzacyjna o nazwie INTER MOTO 2004.

 

W wystawie zapowiedzieli swój udział dealerzy marek: Peugeot, Honda, Chrysler, Mitsubishi, Renault, BMW, Kia, Volvo, Opel.

 

Ofertę wystawców wzbogacąimprezy towarzyszacePzdr M;)

 

Tak tak, rajd dilerki, to mi sie podoba, impreza towarzyszaca, wciaganie linijek na cwierc mili.

 

zalaczam samochod subaru, przygotowany do rajdu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Subaru w Polsce cierpi niestety aktualnie na samochodową "abstynencję" :twisted:

Ze zrozumiałych względów będziemy samochody sprowadzali dopiero po 1-szym maja. A i to w pierwszym rzędzie dla naszych klientów. W drugiej kolejności dla partnerów samochody demo i prezentacyjne, aby zapewnić wystarczającą "obsadę" na Dni Otwarte, które są zaplanowane na 29-30.05 (czyli tydzień po imprezie klubowej).

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru w Polsce cierpi niestety aktualnie na samochodową "abstynencję" :twisted:

Ze zrozumiałych względów będziemy samochody sprowadzali dopiero po 1-szym maja. A i to w pierwszym rzędzie dla naszych klientów. W drugiej kolejności dla partnerów samochody demo i prezentacyjne, aby zapewnić wystarczającą "obsadę" na Dni Otwarte, które są zaplanowane na 29-30.05 (czyli tydzień po imprezie klubowej).

 

Łączę pozdrowienia

 

a może sprowadzone zostaną też samochody zastępcze dla serwisów że tak delikatnie zapytam? - kiedyś cos o tym było na forum wspomniane.

 

p.s. tak średnio lubię organizować wyprawę na cały dzień by dokonac przegłądu - szczególnie że najbliżej do serwisu nie mam.

 

p.s. wystarczy JUSTY......

 

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie bylo przypadkiem mowione cos o tym, ze kazdy dealer samochod zastepczy musi sam kupic? Nie chce jakos wytykac nieczytania forum albo cos, tylko tak sie sam zastanawiam :wink:

faktycznie niedoczytałem.......... :o

szkoda bo mój dealer/serwis - w Mikołowie raczej sam nic nie kupi... :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość punktów serwisowych posiada już samochody zastępcze.

Punkt serwisowy w Mikołowie także.

 

Łączę pozdrowienia

 

czytając pański post bardzo się ucieszyłem i z tej całej radości nawet zadzwoniłem do Mikołowa. a tu przykra niespodzianka otóż: co prawda posiadają samochód demonstracyjny, ale nie jest to samochód zastępczy dla klijentów serwuisu. no cóż bardzo mnie to zmartwiło...., szczególnie że pańska informacja trochę koliduje z tym co usłyszałem.

 

było by bardzo miło gdybym mógł dojechać do serwisu moim samochodem i na czas przeglądu mógł użytkować samochód zastępczy - oczywiscie w granicach rozsadku(mam na myśli przebieg).

 

jest to duży problem bo jeden dzień bez samochodu to ileś tam mniej zarobionych (cinżko) pinążków - ale tego to nikomu chyba nie muszę tłumaczyć.........................................

 

nie mam na myśli dawania tego auta komu popadnie niemniej jednak powinni móc z niego korzystać stali klijenci serwisu(ja np. regularnie od 2,5 roku)

p.s. w Bielsku też nie ma takiego auta.

 

pozdrawiam i mam nadzieję że szanowna dyrekcja ustosunkuje się do mojego postu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Serwis w Mikołowie dysponuje Subaru Justy.

Samochody zastępcze nie są wydawane kompletnie bezpłatnie (sprzeczne z przepisami podatkowymi !), ale za rozsadną cenę. Jej dokładne sprecyzowanie to sprawa uzgodnień w najblizszych dniach.

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis w Mikołowie dysponuje Subaru Justy.

Samochody zastępcze nie są wydawane kompletnie bezpłatnie (sprzeczne z przepisami podatkowymi !), ale za rozsadną cenę. Jej dokładne sprecyzowanie to sprawa uzgodnień w najblizszych dniach.

 

Łączę pozdrowienia

 

nikt nie oczekiwał dostania go za darmo.........

ważne żeby był i tyle, bo z informacji od serwisu dowiedziałem się tylko że takiego auta nie mają i nic nie udostępniają klijentom....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale serwis a dealer w mikołowie to dwie różne firmy w dwóch różnych miejscach.....

salon jak salon - nuda(ja wolałem kupić samochód w krakowie)

serwis natomiast jest całkiem niezły - przynajmniej wg. mnie.

no i to poczucie humoru kierownika.........

 

ale zastępczak by się przydał bo jak ktoś mi proponuje że mnie odwiezie do domu moim autem to prawie nóż mi się otwiera w kieszeni......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...