Skocz do zawartości

jak sie sprawuje silnik po remoncie ?


dawid2002

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie sprawuja wasze silniki po remontach? , interesuja mnie jakies dziwne odglosy , awarie , spostrzeżenia jak silniki pracuja? jakies problemy po pierwszym odpaleniu? na jakim oleju jezdzicie juz po docieraniu?

i po jakim przebiegu spotkalo was to co mnie ,moj wrx 2002 218 koni 296 tys.

jakie byly powody waszych remotów ?

pozdr

Edytowane przez dawid2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2017 o 22:04, dawid2002 napisał:

po jakim przebiegu spotkalo was to co mnie ,moj wrx 2002 218 koni 296 tys.

 

A jaki był Twój powód remontu ? Pytanie, patrząc na przebieg, czy to pierwszy "remont", lub czy to pierwszy silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Lejos napisał:

A jaki był Twój powód remontu ? Pytanie, patrząc na przebieg, czy to pierwszy "remont", lub czy to pierwszy silnik?

Stuki w silniku cos jak piston slap , zdecydowalem zeby sciagnac miske I byly opilki panewki do tego smok byl pekniety. Mam zadbana bude , mysle ze po remoncie pojezdzi znowu 300 tys Jak widac prace posuwaja sie do przodu.pierwszy remont pierwsze subaru.pozdrawiam

 

Edytowane przez dawid2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2017 o 22:16, dawid2002 napisał:

Stuki w silniku cos jak piston slap , zdecydowalem zeby sciagnac miske I byly opilki panewki do tego smok byl pekniety. Mam zadbana bude , mysle ze po remoncie pojezdzi znowu 300 tys Jak widac prace posuwaja sie do przodu.pierwszy remont pierwsze subaru.pozdrawiam

 

Po rozebraniu silnika .Pierwsza diagnoza poszly dwie panewki na dwoch tlokach, ale podobno nie ma duzych zniszczen ,tloki ok cylindry tez, dalsze info w tym tygodniu jak posprawdzaja wszystko dokladnie .

Edytowane przez dawid2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam prawie 6 tysi. Po remoncie. STI 08. Takiego hałasu z silnika jeszcze nie słyszałem. Także i na ciepłym. Ale oleju 4 mm z miarki na 2500 km, kopa ma niesamowitego i podobno tak ma być. Tłoki Mahle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...