Skocz do zawartości

Polecana wypożyczalnia boxów dachowych, Warszawa


msi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Macie jakąś sprawdzoną wypożyczalnię boxów dachowych i bagażników w Warszawie? Chciałbym wypożyczyć coś na święta, jest kilka firm, ceny podobne pytanie u kogo? Celuję w coś z Thule bo jak mi się sprawdzi przez świąteczny tydzień to pewnie nabędę drogą kupna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, QQ napisał:

co prawda pod Warszawą (Legionowo), ale szybko, sprawnie i elastycznie cenowo:

ADMAR

brałem tam kilka razy boxy na wyjazdy narciarskie - polecam

Kontakt wypada pozytywnie, plus montaż u mnie na miejscu. Bagażnik chyba kupię od razu, pozostaje kwestia czy wingbar czy whispbar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, msi napisał:

Kontakt wypada pozytywnie, plus montaż u mnie na miejscu. Bagażnik chyba kupię od razu, pozostaje kwestia czy wingbar czy whispbar :)

ja mam u siebie wingbar - jest dosyć cichy, ale trzeba pamiętać o zasklepieniu wszystkich rowków i szczelin bo inaczej generują one niepotrzebny świst :) Minusem jest dosyć duża szerokość belek - nie wszystkie boxy mają odpowiednio szerokie obejmy (większość Thule i Interpack powinna pasować). Jest zawsze możliwość zamontowania boxa na wsuwki montowane w szczelinie belki, ale wówczas rowki będą otwarte = świst podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, QQ napisał:

ja mam u siebie wingbar - jest dosyć cichy, ale trzeba pamiętać o zasklepieniu wszystkich rowków i szczelin bo inaczej generują one niepotrzebny świst :) Minusem jest dosyć duża szerokość belek - nie wszystkie boxy mają odpowiednio szerokie obejmy (większość Thule i Interpack powinna pasować). Jest zawsze możliwość zamontowania boxa na wsuwki montowane w szczelinie belki, ale wówczas rowki będą otwarte = świst podczas jazdy.

Wybrałem wingbar, wypożyczam bagażnik interpack, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :)

 

Dzięki za polecenie miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...