Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jan Drop, dzieki, jak na razie autko spisuje sie na medal, tyle ze ja chyba czasami zawodze. Hehe. Bo ostatnio troche przesadzilem i na pelnym skrecie z zablokowanymi kolami przelecialem prosto przez skrzyzowaanie.

 

to mi sie podoba , szczerość ... przynajmniej chlopak nie udaje super kierowcy, ja tez tak miałem (moze nie az tak bardzo ale ... :twisted: ) :twisted::twisted:

 

jak ktoś nigdy nie jeździł napędem na 4 kola, i taką mocą to nie ma się co dziwić ...

 

 

Subarynka lubi pic paliwko ale za to odwdziecza sie wrazeniami z jazdy

 

 

hehehee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sas napisał/a:

Jan Drop, dzieki, jak na razie autko spisuje sie na medal, tyle ze ja chyba czasami zawodze. Hehe. Bo ostatnio troche przesadzilem i na pelnym skrecie z zablokowanymi kolami przelecialem prosto przez skrzyzowaanie.

 

 

to mi sie podoba , szczerość ... przynajmniej chlopak nie udaje super kierowcy, ja tez tak miałem (moze nie az tak bardzo ale ... :twisted: ) :twisted: :twisted:

 

jak ktoś nigdy nie jeździł napędem na 4 kola, i taką mocą to nie ma się co dziwić ...

 

Pierwsze koty za ploty :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie mam pytanko

od tygodnie jestem szczesliwym posiadaczem subaru imprezy i mam pytanie o ubezpieczenie

mama 29 lat20 procent znizki w polsce a samochod to 2002 wrx

gdze go ubezpieczyc najtaniej ( wiem ze bylo o ubezpieczeniach ale che jak najaktualniejsze wiadomosci )oraz chce zalozyc gaz do mojego samochodu ( zaraz bedzie pewnie fala krytyki ale ja chve poprostu nim jezdzic codziennie a nie od swieta a przez ostatnie 3 dnie tylko praca i dom i 3/4 baku nie ma :>)chodzi o warsztat w londynie albo ewentualnie w polsce

pozdrawiam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie mam pytanko

od tygodnie jestem szczesliwym posiadaczem subaru imprezy i mam pytanie o ubezpieczenie

mama 29 lat20 procent znizki w polsce a samochod to 2002 wrx

gdze go ubezpieczyc najtaniej ( wiem ze bylo o ubezpieczeniach ale che jak najaktualniejsze wiadomosci )oraz chce zalozyc gaz do mojego samochodu ( zaraz bedzie pewnie fala krytyki ale ja chve poprostu nim jezdzic codziennie a nie od swieta a przez ostatnie 3 dnie tylko praca i dom i 3/4 baku nie ma :>)chodzi o warsztat w londynie albo ewentualnie w polsce

pozdrawiam

pozdrawiam

Pierwsze to sobie zalatw z polski zaswiadczenie o znizkach - najlepiej odrazu zagadaj do ubezpieczyciela zeby wydal w jezyku angielskim - i haczyk -> nie mozesz miec jednoczesnie auta ubezpieczonego w polsce i tutaj - czyli polska polisa musi byc zakonczona (nie pozniej niz 3 miesiace )

A firmy - np. chalange churchil -> calkiem dobre stawki i uznaja papiery z polski

 

A z gazem to tu troche dziwnie jest - chyba przepisy nie sa dokladnie sprecyzowane (mowie o zakladaniu samemu lub w polsce) lepiej jak juz cos montowac w aprobowanym servisie - sprawdz na angielskich stronach o LPG aprobowane sevisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratki

ten samochod byl moim marzeniem od jakisch 15 lat i wkoncu jest wiec jestem chyba jednym z najcierpliwszych fanow tej marki jedynej slusznej zreszta

pozdrawiam

a ktos sie moze wybiera do cardiff na rajdzik walii w sobote 6 grudnia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratki

ten samochod byl moim marzeniem od jakisch 15 lat i wkoncu jest wiec jestem chyba jednym z najcierpliwszych fanow tej marki jedynej slusznej zreszta

pozdrawiam

a ktos sie moze wybiera do cardiff na rajdzik walii w sobote 6 grudnia??

 

No nie wiem ile dokladnie ja czekalem na swoja subarke ale tez to jest pokazna liczba :mrgreen:

A co do Walii to przesledz koncowke tego watku TUTAJ

 

A pozatym to mozeby kolega jakies fotki nabytku pokazal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten samochod byl moim marzeniem od jakisch 15 lat
No nie wiem ile dokladnie ja czekalem na swoja subarke ale tez to jest pokazna liczba :mrgreen:

 

Nie powiem ze to mnie dziwi :razz: Jakies pol wieku czekalem na swoja pierwsza Subarke :lol: Ale w koncu jest ta co miala byc i juz zostanie na dluuugo :wink:

 

Przy okazji sie pochwale :razz: Nowe crystal clear przednie kierunki :cool:

typer001vx0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...