Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

emgie01, wez olej Swintona, za moja zaspiewali 2350, w Tesco 1400 a w Directline za fulla zapłaciłem 871 :!: :!: :!: jest roznica ??

 

oczywiscie dzieki Jankowi ktory mi doradził Directa :lol:

 

dzwonilem do tesco bo na stronie pokazywało error, i powiedzieli mi ze na impreze nie ubezpieczają ponizej 25 lat, na stronie directa mam ten sam problem, wiec prawdopodobnie będzie to samo! zadzwonię jutro i dam znać co i jak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak emgie01, udalo Ci sie cos zalatwic :?: Bo te ceny co podales to jest normalnie masakra jakas :roll:

 

 

witam, sory ze sie nie odzywałem zle z 3 dni nie miałem neta,

 

tak ubezpieczyłem, cena nie jest zajebista ale nie mam wyjścia,

 

miesięcznie 230 f .. :(

 

 

jest jeszcze jedna zecz która mnie troszkę zaniepokoiła .. .ale to już nie ważne :)

 

jesli chodzi o samochód , to ... wypasik .. :) heh banan :)

 

w pierwszej kolejności muszę sobie zaciski pomalować, bo nie wypada, żeby takie hamulce ( 4 tłoczkowe + 2 częściowe nacinane - nawiercane tarcze ) były zardzewiałe :)

 

 

a jak tam przygotowania przed next weekend ? ja muszę auto wypastować hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesięcznie 230 f ..

 

kurcze, tanio :shock: nie jest :???:

 

emgie01, bylo kupic* quick silvera ode mnie :razz: :mrgreen: do-bezpieczylbym Cie do mojej polisy i suma sumarum wyszlo by Tobie duuuzo taniej niz zakup tego (bardzo zacnego, przyzanc trzeba) gieteka :twisted:

 

 

* jeszcze niby nie jest za pozno :roll: :cool:

 

 

:mrgreen:

 

 

Dobra, nie jestem swinia lusterkowa i nie bede wiecej kopal lezacego. Swoja droga, podziwiam za wytrwalosc i brak krzywych kombinacji z ubezpieczeniem!!! Masz u mnie pierwszego hotelowego pint'a, emgie01 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesięcznie 230 f ..

 

kurcze, tanio :shock: nie jest :???:

 

A NO NIE JEST :)

 

emgie01, bylo kupic* quick silvera ode mnie :razz: :mrgreen: do-bezpieczylbym Cie do mojej polisy i suma sumarum wyszlo by Tobie duuuzo taniej niz zakup tego (bardzo zacnego, przyzanc trzeba) gieteka :twisted:

 

 

* jeszcze niby nie jest za pozno :roll: :cool:

 

 

:mrgreen:

 

 

PEWNIE BY DZIALALO, ALE WIESZ JAK JEST ....

 

 

Dobra, nie jestem swinia lusterkowa i nie bede wiecej kopal lezacego. Swoja droga, podziwiam za wytrwalosc i brak krzywych kombinacji z ubezpieczeniem!!! Masz u mnie pierwszego hotelowego pint'a, emgie01 :cool:

 

O TYM TO NIE ZAPOMNE :) HEHE

 

 

JESLI CHODZI O KOMBINACJE , TO MAM JUZ 6 PIEKNYCH PUNKTÓW NA SWOIM KONCIE ZA JAZDE BEZ UBEZP, BIORAC POD UWAGE ZE MAM ZAWOD KIEROWCY, NIE MOGE DOSTAC KOLEJNYCH 6 I STRACIC TO CO MI DAJE CHLEBEK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO MAM JUZ 6 PIEKNYCH PUNKTÓW NA SWOIM KONCIE ZA JAZDE BEZ UBEZP, BIORAC POD UWAGE ZE MAM ZAWOD KIEROWCY, NIE MOGE DOSTAC KOLEJNYCH 6 I STRACIC TO CO MI DAJE CHLEBEK :)

 

Ja mam 9pkt :razz: I rowniez jezdze zawodowo :roll: , oby do marca i 6 mi ucieknie :lol: ps;wylacz caps locka :razz: bo sie ktos przyczepi ze krzyczysz na wszystkich :lol:

 

kogii, coz trzeba dorabiac na boku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t8lek cos tam ostanio sie dorobil, zdaje sie?

 

cicho! bo sie wyda...

 

:mrgreen:

 

jakby dobrze policzyc (i jezeli w tej ostatniej francy, co to mi wczoraj blysnela, byl film), to moze byc okragle 9 w przeciagu tygodnia :evil: ale to sie nie ma czym chwalic... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLUGI WEEKEND A TU CISZAAAAAAAAAAAAA !! AZ DZIWNE....

wlasnie dlatego cisza, bo weekend :mrgreen:

a ja wypucowalem autko coby zdjatka zrobic z trzoda chlewna na lusterkach... w nocy mewy os...... osdobily.... tia... i na dodatek deszcz spadl i caly misterny plan.... eeeh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod nieobecnosc ze tak powiem Pana Janka pozwole sobie wstawic filmik jaki zostal nakrecony z Nim i Anglikiem w rolach glownych na chwile przed wyjazdem na Mcrae Gathering filmik dostepny jest na youtube jak i tez na polskim portalu polonianottingham.com

 

http://www.youtube.com/watch?v=lcE1jDHu ... am.com/tv/

 

milego ogladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukazal sie dlugo oczekiwany artykul w gazetce Panorama Midlands na temat naszych spotow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

pod nieobecnosc ze tak powiem Pana Janka pozwole sobie wstawic filmik jaki zostal nakrecony z Nim i Anglikiem w rolach glownych...

 

fiu, fiu... widzę, że Subarowicze w UK rosną w siłę. Do tego prasa, telewizja... :cool:

 

Oby tak dalej chłopaki :twisted: !!!

 

PS. Brakuje mi tych spotkań... :cry:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazdzioch, Witaj na forum :wink: Milej lektury i zapraszamy na spoty :idea: :cool: Najblizszy bedzie w lesie Sherwood na Premier Rally 26/10/08 :idea: Wiecej bedzie na ten temat tu :arrow: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=108773

 

kiwaczek, kope czasu :grin: Kiedy wpadniecie do Nas na spota :twisted:

:?: Widzisz staramy sie promowac jak sie da :razz: :wink: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...