Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Jan: super Wam te spotkania wychodza; ja mam troche problem z czasem wolnym, ale postaram sie ogarnac nastepny spot (szczegolnie ze jest wsrod Was podobny srebrny bugeye do mojego, to by sie mogly WRXy solidaryzowac :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan: super Wam te spotkania wychodza; ja mam troche problem z czasem wolnym, ale postaram sie ogarnac nastepny spot (szczegolnie ze jest wsrod Was podobny srebrny bugeye do mojego, to by sie mogly WRXy solidaryzowac :mrgreen: )

 

No mam nadzieje bo kto bedzie flage trzymal do zdjecia :twisted::mrgreen:

 

bo chetnie obczailbym sniezke live

Przenioslem to z tematu o podrozy zeby nie robic OT :twisted:

T8LEK sniezka live wyglada na prawde super, nie musisz obawiac sie rodzinki :lol: powiem szczerze ze sam zastanawialem sie nad zmiana Zafiry na Legasia z tym ze w wersji diesel,ale po obczajeniu sniezki juz sie nie zastanawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dzisiaj pecha z elementem optymistycznym ;) Otoz dostalem kolejny mandat za parkowanie, ale oprocz mandatu karteczka za wycieraczka. Tresc karteczki w wolnym tlumaczeniu: "jak nie bedziesz stawial auta w liniach, ani przy podwojnej zoltej tylko na chodniku, nie dostaniesz mandatu. Wielbiciel Subaru". :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swooy, zanosi sie na to, ze "Colinowe" nalepki beda wyrozniac ukejowe bractwo forumowe ;) U Kogiego i u mnie juz tez sa podobne (tresc ciut inna). No i dobra naklejka, to conajmniej 5 koni wiecej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie :mrgreen: niestety ominał mnie wczesniejszy rajdowy spot tak wiec chcialbym zaproponowac cos takiego TUTAJ

Moze ktos mialby ochote troche pojezdzic po "torze" i to w przyzwoitych pieniądzach :cool: a przy okazji spotkac sie - moze jakis biwak zrobic :mrgreen:

Jak zapewne znajdziecie na stronie 5 kwietnia bedzie tez tam impreza skośnookich ale niestety bede wtedy w drodze do polski...

Tak wiec kto chętny na PUBLIC TRACK DAY RWYB Shakespeare County Raceway - April 19th/20th ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytani ponieważ widziałem już 2 nissan skyline r32 i r33 z kierownicą po prawej stronie a na polskich rejstracjach

tzn czy ktoś wie jak i czy można zarejstrować autko w polsce z kierownicą po prawej stronie czekam na odpowiedz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...