Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak :grin: Jasiu ja zadowolony :lol: choc niepowiem to lusterko to niefart ale i przestroga coby uwazac bo to diabel jest na kolach :grin:

no i witam wszystkich, niewiem jeszcze kto jest kto ale da sie ogarnoac :grin:

 

Witam, pozdrawiam i gratuluje zakupu zdobywczyni 3 miejsca na najpiękniejszą subarke na forum. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swooy, siema ziomus :mrgreen: :!: :!:

mam nadzieje ze jestes zadowolony z zakupu, dbaj o nia tylko :twisted:

pozdrowienia dla Marcina, wiozłem go ostatnio z Luton, trzymam kciuki za prawko :wink: oby zdał chłopaczyna i szybko zakupil co trzeba , to grono nam sie poszerzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan_Drop dzieki za mala naprawde bardzo mala probke mozliwosci Twojej nowej zabawki powiem szczerze tyle wystarczylo :shock: jak juz sie obedziesz z autkiem i w koncu zrozumiesz ze to Twoje jest juz to wtedy chce byc jednym z pierwszych :cool: przewiezonych tak naprawde

 

:arrow: b_22 pamietasz obiecalem fotki niestety jest tylko jedna ale i tak dobra :mrgreen: co z tego jak i tak nie moge jej dodac niefajnie :mad: :mad: jak cos to na mejla Ci posle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy dobrze że Jasiu kupił to auto bo teraz kupi 22b i stwierdzi : łeee mułowate.... :mrgreen:

 

Spoko na razie nie mam takich planow :twisted: mam juz mala namiastke 22b i chyba dlugo przy niej zostane :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 04, 2008 2:04 pm ]

kiedy jakies małe spodkanie subarowiczów w uk :grin:

 

Co do spota to zapraszam tu :arrow: :wink:

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=596960#596960

 

:wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anglik, dzieki wam chlopaki za wycieczke po mojego type-ra :wink: ciagle nie wierze ze jednak mam to autko :mrgreen: wrazenia w porownaniu do jazdy poprzednia Subarka sa nieporownywalne :twisted: pozdrowionka :smile:

 

 

luz kubanski, dla mnie to byla czysta przyjemnosc :cool: a jak jeszcze nie wierzysz to musisz kogos poprosic, zeby cie uszczypnal ... w czrwona gałke oczywiscie :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

anglik- siemka, niebuj sie dbam o nia :) aktualnie jestem na etapie wymiany farelki bo ciekla mi na podloge plynem :mad: pol auta rozebrane zeby sie do niej dostac

Marcin jeszcze niema tego prawka i jeszcze niema Subarki ale nakrecilem na zakup innego kumpla :mrgreen:

kupil Subarke kombi, postaramy sie przyjechac 8-9 marca do Notts :mrgreen:

nie-ASO- dzieki, wiem ze 3 miejsce zobowiazuje i niepostaram sie zawiesc i podtrzymac to miejsce choc niepowiem ze chetnie zawalcze o wyzsza note :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :grin:

http://www.smog.pl/wideo/15808/amerykan ... ynalazcach - dla rozrywki reklama polskiej naszej ukochanej vodki :cool:

 

Dla mnie to żadna rozrywka jak ktos mnie obraża:

Pokazali nas jako idiotów a do tego puścili rosyjsą muzyke w tle....

A tej wódki jakoś też nigdy na oczy nie widziałem

:cry:

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Lut 27, 2008 10:10 pm ]

Coś tu cicho jak cholera jak tam frakcjia uk zapomnielismy o sobie o co kamon ? Chyba ze wszyscy szykują furki na nastepne spotkanie o którym mowa tu:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... e38#607010

 

Ja natomiast zobaczyłem 2 zdjecia dzisiaj z sesji i chłopaki JANKU, ANGLIKU i SABO, NIE IDZCIE TĄ DROGĄ..... tylko podzielcie sie tymi fotami bo sa mega jedno na przeciw siebie mam jako pulpit :-)

PIszcie wszyscy co tam u was bo się tenskni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho jak cholera jak tam frakcjia uk zapomnielismy o sobie o co kamon ? Chyba ze wszyscy szykują furki na nastepne spotkanie o którym mowa tu:

http://www.forum.subaru.pl/vi...58b5fe38#607010

 

Ja natomiast zobaczyłem 2 zdjecia dzisiaj z sesji i chłopaki JANKU, ANGLIKU i SABO, NIE IDZCIE TĄ DROGĄ..... tylko podzielcie sie tymi fotami bo sa mega jedno na przeciw siebie mam jako pulpit :-)

PIszcie wszyscy co tam u was bo się tenskni.....

 

No a ja slyszalem ze podobno pojawisz sie na tym spocie :razz: :wink: Co do fotek co Ci dzis wyslalem to mam ta sama na pulpicie :lol: :razz: Jezeli o tej mowa :arrow:

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witam panow na obczyznie. Od wczoraj zaliczam sie do grona posiadaczy subarki :mrgreen:

Powoli poznaje moje maleństwo :mrgreen: - ale czy ktos mogłby mi udzielic paru technicznych informacji a propos mojego autka ?

 

Impreza Estate Turbo 1998 wersja UK

 

Ile to teoretycznie ma mocy jaki moment przy jakich obrotach itd. wszystko co potrzebne - nie wysylajcie mnie do googli :lol: bo tam tylko zdawkowe informacje znalazlem :neutral: az dziw bierze ...

 

Z modyfikacji mam wydech SCOOBY - z koncówka WIADRO - pytanie brzmi - czy jak to OGROMNE wiadro przytkam to wpłynie to na moc ?? Nie mówie zatkac tylko wepchac "wyciszacz" lub zrobic troszke szerszy wyciszacz ??

 

Nastepne pytanie - zaciski mam 4 tłoczkowe ponoc z rocznika 99 - jakie klocki polecacie tam wlozyc - firma i oznaczenie lub jak wyszukac prawidlowego.

 

Pytan mam duzo wiecej ale nie zadam odrazu bo i tak dostane odpowiedz gora na dwa :mrgreen: a potem post zaginie :lol:

 

Moja pierwsza galeryjka autka

 

Tutaj

 

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...