Skocz do zawartości

Kontrola trakcji Impreza 2.o GH automat


pasynki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowym na forum i to moje pierwsze subaru :) w Razie WYBACZCIE NOOBOWI

Mam pytanie :

Czy mój samochód d 2008 roku może nie mieć kontroli trakcji? VDC , w trakcje uruchomiania silnika w pozycji on zapala się  zielona lampka(samochód w poślizgu) na 2 sec u góry i gaśnie tak jak inne kontrolki, ale posiadam jeszcze u dołu przy ustawieniu lusterek przycisk off z narysowanym samochodem w poślizgu , lecz nie działa nawet po dłuższym przytrzymaniu.  Podglądam w słońcu i z latarką  narysowane na tablicy kontrolki ale nie ma tam nawet zarysu do wyświetlania. Przejrzałem bezpieczniki i też nie ma VDC lub go nie znalazłem .

Może został tam włożony przez poprzedniego właściciela to proszę o pomoc gdzie znajdę w tej wersji miejsce bezpiecznika?

mój nr vin JF1GH7LS58G024080

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę.  myślę że nie zadziała bo przy ruszania pod górę nie przenosił siły na inne koła co prawda nie boxowaly , ale jeszcze nie dziala przecież przycisk off trakcji i nie zapala się przekreslona kontrolka 

 

20171018_215342.thumb.jpg.cc52f2128711749a76a52e8d2cf5408c.jpg

Właśnie znalazłem pod kierownica miejsce na bezpiecznik FWD  wstawiłem i po zapaleniu stacji na stałe zapaliła mi się kontrolka AWD.  czy wed znaczy że napęd na 4 koła został odlaczony? 

off.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...