Skocz do zawartości

Rozpórka tył Forester SF 2000 facelift


dragon666666

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Wredne Osaczysko napisał:

Tak

 

Może nie jestem znawca ale gdyby kielich rozjechały się o ~2cm to miało by to spory wpływ na geometrie, mocowanie amortyzatora było by zdecydowanie bardziej podatne na zginanie. tutaj po po podniesieniu auta odległość między kielichami nie zmieniła się bądź zmieniła na tyle mało że nie zauważyłem różnicy 

Mi udało się kupić pasująca  staffe na tył dopiero za 3 razem. Sprzedawca twierdzi ze wysyła poprawna rozpórkę a w rzeczywistości jest inaczej. Zapytam jeszcze jak podnosisz tył ?? Centralnie podnosząc auto tylnym mostem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosiłem za progi , potem za most , potem próbowałem tylko z jednej strony i nic to nie zmieniało . Chyba że różnica była w milimetrach  ale w moim przypadku to niewiele zmienia

 

Jestem w kontakcie z producentem , kazali mi pomierzyć odległości i sprawdzą jak się to ma do ich projektu

Edytowane przez Wredne Osaczysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2019 o 20:08, Wredne Osaczysko napisał:

Podnosiłem za progi , potem za most , potem próbowałem tylko z jednej strony i nic to nie zmieniało . Chyba że różnica była w milimetrach  ale w moim przypadku to niewiele zmienia

 

Jestem w kontakcie z producentem , kazali mi pomierzyć odległości i sprawdzą jak się to ma do ich projektu

Faktycznie , wszystko wskazuje jednak na zła rozpórkę .

W dniu 8.02.2019 o 18:52, Wredne Osaczysko napisał:

Tak

 

Może nie jestem znawca ale gdyby kielich rozjechały się o ~2cm to miało by to spory wpływ na geometrie, mocowanie amortyzatora było by zdecydowanie bardziej podatne na zginanie. tutaj po po podniesieniu auta odległość między kielichami nie zmieniła się bądź zmieniła na tyle mało że nie zauważyłem różnicy 

.... sprawdziłem podawane Twoje wymiary , zarówno staffy jak i śrub w aucie . Staffa pokrywa sie z rysunkiem który umiesciłem w zeszłym roku wiec sam jestem ciekawy co jest nie tak. :) . Przypominam sobie ze pierwsze rozpórki ktore dostałem dla mnie były za długie. Prawdopodobnie do ciebie podejdą a mam na mysli te ktore są do forestera za 159 zl. 

Edytowane przez dragon666666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawa rozwiązana , sprzedawcy z allegro  sprzedają rozpórki do imprezy GC twierdząc że pasują do forka lub nie umieją ich odróżnić. 3 x odsyłałem je z powrotem do sklepów  Po kontakcie z producentem bardzo szybko ustalił w czym jest problem i sprzedał mi odpowiednią rozpórkę jest dokładnie 2cm dłuższa i pasuje idealnie nawet jest 2-3 mm luzu na otworach na śruby. Tak więc polecam kontaktować się odrazu z producentem STAFFA

 

Niestety plastikowe zaślepki trzeba podocinać żeby je założyć z rozpórką

 

IMG_20190218_144150.jpg

Edytowane przez Wredne Osaczysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wredne Osaczysko napisał:

Sprawa rozwiązana , sprzedawcy z allegro  sprzedają rozpórki do imprezy GC twierdząc że pasują do forka lub nie umieją ich odróżnić. 3 x odsyłałem je z powrotem do sklepów  Po kontakcie z producentem bardzo szybko ustalił w czym jest problem i sprzedał mi odpowiednią rozpórkę jest dokładnie 2cm dłuższa i pasuje idealnie nawet jest 2-3 mm luzu na otworach na śruby. Tak więc polecam kontaktować się odrazu z producentem STAFFA

 

Niestety plastikowe zaślepki trzeba podocinać żeby je założyć z rozpórką

 

IMG_20190218_144150.jpg

elegancko :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...