Skocz do zawartości

Pomoc dla Beaty


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

Moja koleżanka z pracy jest poważnie chora. Każda pomoc się liczy.

Oto treść ulotki jaką napisała i rozdaje ludziom.

 

O mnie

Nazywam się Beata Ożga, mam 35 lat. Moja córka Kamila przystępuje w tym roku do Pierwszej Komunii. Ma 9 lat..

W lipcu 2006r. wykryto u mnie nowotwór – obustronne guzy nerwu VIII przedsionkowo – słuchowego.

W październiku 2006r. przeszłam operacje wycięcia jednego z dwóch guzów, w wyniku której doszło do poważnych komplikacji (utrata słuchu w lewym uchu, prawostronny paraliż, kłopoty z mówieniem). Dlatego standardowa metoda operacyjna usunięcia drugiego guza nie jest wskazana z uwagi na możliwość wystąpienia kolejnych powikłań. Alternatywą dla tego leczenia jest nieinwazyjna metoda radiochirurgiczna - Gamma Knife, która jest dostępna jedynie za granicą. Tym samym nakłada bardzo wysoki koszt leczenia tj. ok.100 tys. PLN, co znacznie przekracza możliwości finansowe mojej rodziny.

 

Bardzo proszę o nawet najdrobniejsze wpłaty pieniężne na moje konto.

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc.

 

Nr konta

BEATA OŻGA

Oś. Kazimierzowskie 7/181

31-839 Kraków

PKO BP S.A. I O/Kraków

75 1020 2892 0000 5402 0030 3198

 

W tytule można wpisać FORUM SUBARU + NICK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje mojemu koledze z pracy, ktory napisal prosbe o pomoc w moim imieniu. A takze wszystkim, ktorzy przeczytali ten apel oraz wszystkim ktorzy mnie wspieraja finansowo jak i duchowo. Wielkie dzieki i duza buzka za to :grin: .

I pamietajcie ze kazda pomoc ofiarowana drugiemu czlowiekowi wraca do nas jak bumernag ze zdwojona sila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jestem pod wrazeniem! jestescie wspaniali i mam nadzieje ze okazana mi pomoc i dobre slowo kiedys do was powroca. cala ta sytuacja mnie strasznie peszy i przytlacza, bo nie jest latwo prosic o pomoc. ale sama nie jestem w stanie takiej sumy zorganizowac. dlatego dziekuje z calego serca.

 

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

chcialam podziekowac wszytskim za okazana pomoc. pomogliscie mi uwierzyc w drugiego czlowieka i w to ze nie jestem sama.

dziekuje.

 

 

„Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie,

rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie,

wysyp ją z koszyka, a nazajutrz…

będziesz miał jej więcej niż dotychczas”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...