Skocz do zawartości

WRX 2.5t utrata mocy


AlexClyde

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pojawił mi się problem w mojej śwince, w momencie gdy przyspiesze ostro i tak do 5 tys obr  nagle auto potrafi stracić moc, bost z 1 bara spada do 0,3. Po zgaszeniu odpaleniu wraca do normy i poki nie przekrocze 5 tys smiga git, podlaczelm kompa i tu mój ból bo żadne byki nie wychodzą, żadnych błędów, check sie oczywiscie nie zapala kiedy wpada w ten tryb. w bramce zamkniętej również nic, wiec jak byl w trybie awaryjnym podpialem kompa nie gaszac auta, dalej nic. Ktoś miał podobny problem? Nie sądzę, żeby go turbo przeładowywało. Proszę o porady

Witam jescze raz. Jestem bardzo zawiedziony ze nikt nie udzielil zadnych wskazowek. Problem juz rozwiazalem bylo troche szukania ale auto znow

smiga jak powinno. Info na priv. Prosze o zamkniecie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, już opisuję. okazało się, że zawór upustowy bov zaczął puszczać ciśnienie,  spadek nie był duży ok 0,2 bar, ale komputer oczywiście widział, że coś nie alo i odcinał turbo. Po założeniu zaworu DV i próbach wszystko znów ok. Zamówiony teraz zawór turbosmarta i ma być ok;) miałem HKS, ale już miał tyle lat, że miał prawo się wypracować. Osłabła w nim sprężyna i jest rysa w cylinderku gdzie pracuje tłok zaworu. Pozdrawiam !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...