Skocz do zawartości

Potrzebna pelna wersja obslugi subaru legacy2.0GT z 1997roku


Dominic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Wlasciwie moj problem juz opisalem w temacie.

Prosze o informacje gdzie moglbym uzyskac albo skad sciagnac legacy2.0GT z1997r, ktorego jestem szczesliwym wlascicielem. To rzadko omawiane, wspaniale rodzinne auto o mocy 265 daje mi mnostwo przyjemnosci mimo ze to automat.

Ale brak instrukcii to powazne utrudnienie dla mnie. Dlatego tak wazne jes dla mnie jej posiadanie. Byloby wspaniale miec wersje angielska bo o polskiej nawet nie marze ale kto wie......Prosze madre glowy o porade i z gory sedecznie dziekuje.

 

P.S auto jest swiezo sprowadzone z japonii i nie posiadalo ksiazki wozu.

:neutral: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli przez przekladke masz na mysli kierownice to nie bo japonia to rowniez ruch lewostronny a jezeli to twin turbo to rowniez nie - podwojny turbocharger jest montowany seryjnie niestety bardzo rzadki w europie.

P.S. ja mieszkam na stale w anglii i uwierz nie jest latwo, kupilem 2 cd na ebay lecz info w nich zawarte jest rozwleczone i nie podaje waznych szczegolow wlasne tej generacji legacyTG. Nawet mijscowy dealer subaru nie chce sprowadzic ksiazki modelu,ktorego sam nie sprzedaje.Na tutejszym rynku autoryzowanych dealerow istnieja tylko modele 2.0l bez turbo.

 

Wielke dzieki za odpowiedz i prosze o wiecej sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominic, no właśnie zabrakło mi tego gdzie mieszkasz, domyślnie przyjmuję, że w PL skoro nie masz inaczej w profilu napisane, ani nie wspominałeś wcześniej, stąd to pytanie o przekładkę.

Swoją drogą nie przypominam sobie, by Legacy II w wersji turbo było kiedykolwiek sprzedawane w europie, a u japończyków twinturbo już egzotyczne nie jest, a Twoje jak wspomniałeś właśnie z Japonii pochodzi.

Nie posiadając instrukcji obsługi do tego modelu tragedii nie ma, wystarczy wziąć intrukcję z wolnossącego legaca odnośnie budy oraz z Imprezy GT/WRX odnośnie silnika i napędu - powinno styknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...