Skocz do zawartości

regeneracja turbiny


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest dobre rozwiązanie: http://allegro.pl/turbina-subaru-forester-2-5-ej255-49477-04000-i6809867812.html

czy lepiej wybebeszyć swoją turbinę i oddać ją do regeneracji w lokalnym serwisie?

Pierwsze - nieco tańsze i przede wszystkim szybsze, bo auto nie stoi na jedną lub dwie noce w warsztacie, tylko przyjeżdżamy z kupioną i robimy przekładkę. Co do drugiej opcji - pytanie dodatkowe: czy w EJ255 była jedna i ta sama turbina, czy różne w zależności od np. rocznika?

Dnia 15.05.2017 o 13:28, rydzada napisał:

 Co do drugiej opcji - pytanie dodatkowe: czy w EJ255 była jedna i ta sama turbina, czy różne w zależności od np. rocznika?

Dobra. Nikt nic nie pisze to może dodam jeszcze jedno pytanie: czy ładowanie na poziomie 0,4 to słabo, bardzo słabo, czy odpuścić sobie i jeździć z taką turbiną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie słabe u mnie dmucha coś jak dobrze pamiętam 0.8,puszcza dyma czasem jak na zimnym odpalisz? co do regenerowanej turbiny z alledrogo, to w opisie wywgląda wszystko cacy, wymieniają praktycznie wszystkie bebechy, na moje oko spytaj się co wchodzi w skład tkz.zestawu naprawczego u nich,bo wypisała wszystko prawie co w turbawce siedzi,cena kusząca,a może małe ulepszenie i wsadzenie wydajniejsze turbinki, ale to już trochę większe koszta,bo i remapa byś musiał zrobić.

 

Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wystarczy seria. Auto do jeżdżenia na co dzień, a nie do wymiany UPG co roku :)  Wystarczy 0,8. Przy więcej robi się już niebezpiecznie dla silnika, bo to jednak delikatny silnik. Niestety. Turbo puszcza trochę oleju i w wężyki i w wydech. Najważniejsze pytanie to czy EJ255 miał tylko jeden typ turbo i czy nie wtopię kupując taką regenerowaną. Czy będzie to pnp?

Dobra. Kupiłem regenerowaną turbinę. Montaż dopiero 6.06. Wcześniej nie mam czasu na odstawienie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...