Skocz do zawartości

Kamera podwórkowa


lojszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny zginęły mi drobiazgi z podwórka. Półtora roku temu oczyścili mi piwnice pod domem.

Potrzebuję albo fotopułapkę albo kamerę pracującą w obiegu ciągłym. Konkretnie, to potrzebuję wiedzieć kto mi się kręci w obejściu. Może to ta sama osoba co mi pokradła narzędzia i sprzęt. Ostatnio nawet pistolet do mycia samochodu mi zwinęli.

Strasznie upierdliwy problem. Szukam czegoś co da się ukryć (najlepiej z własnym zasilaniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma byc też na noc to polecam tubową kamerę ip dahua - tyle ze raczej nie do ukrycia.

A jeśli bez diod ir i do ukrycia to poszukaj na alle mini kamerkę z obiektywem na kabelku. Obie maja detekcje ruchu, powiadomienie na email i nagrywanie na karcie sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma byc też na noc to polecam tubową kamerę ip dahua - tyle ze raczej nie do ukrycia.

A jeśli bez diod ir i do ukrycia to poszukaj na alle mini kamerkę z obiektywem na kabelku. Obie maja detekcje ruchu, powiadomienie na email i nagrywanie na karcie sd.

 

A coś bliżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chcesz osiagnac i jak ukryc kamere.

Taka np dahua fajnie widzi w nocy ale twarzy w nocy i tak nie rozpoznasz

http://allegro.pl/kamera-wifi-zapis-sd-1-3mpx-dahua-cloud-11830-i6532836821.html

 

A taką łatwiej schować ale w nocy nic nie widzi a w dzien duzo gorzej od np dahua

 

http://allegro.pl/mini-kamera-ip-wi-fi-do-ukrycia-1920x1080-p2p-i5725236037.html

 

Tylko ta druga to jakas droga. Ja kupowalem cos za 200.

 

Obie mozesz tak ustawic np ze wykryje ruch i wysle do ciebie zdjecie. A jak nie masz neta to nagra na karcie sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...