Skocz do zawartości

.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

OK, a więc z kamery wychodzą dwa przewody zasilające: ACC (po przekręceniu kluczyka, właściwe zasilanie w czasie pracy) i Battery (podtrzymywanie czasu ale też automatyczne włączanie kamery po przekręceniu kluczyka, jeśli nie zmostkuje go do ACC to kamera sama się nie włączy) no i przewód z minus. Teraz jak miałbym podłączyć to urządzenie do Battery? Bo ACC jest podłączone tak jak miało być i tego nie ruszam? Wspólny minus moim zdaniem jest niezbędny a wtedy mam w układzie niejako 2 podłączone ogniwa: akumulator i battery pack z tego urządzenia. Gdybym nie wykorzystywał ACC to wpiąłbym po prostu kamerę do tego urządzenia bez żadnych wątpliwości.

To teraz już można więcej powiedzieć i podpowiedzieć.

 

Podstawowe pytanie co teraz chcesz uzyskać. Z opisu które przedstawiłeś nie wynika czy kamera np posiada tryb parkingowy itp.

Rozwiązania masz 2.

 

1. zapasowe zasilanie wpinasz w obwód potrzymania

2. wpinasz dodatkowe podtrzymanie w obwód ACC.

 

Pytanie podstawowe to jakie obciążenia są na poszczególnych obwodach ACC i Battery. Na tej podstawie możesz decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A coś więcej o tej folii: jak się nazywa, gdzie można kupić, w jakich arkuszach/rozmiarach, ile kosztuje?

Pytam bo myślę o wymianie fabrycznego radyjka na "kombajn" z Androidem np Boison, ale te radyjka mają standardowe 2DIN i będę musiał rozpiłować Forkowy otwór 2DIN, który jest nieco mniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 25.12.2016 o 23:43, gorion napisał:



Anyway kolejny gadżet, tania kamerka jooy a1 na imx 322 (coś jak to https://goo.gl/tzf6b6) - okazało się, że daje sobie radę w nawet ciężkich warunkach typu noc + deszcz + śnieg + brudna szyba przednia co widać na filmie ;) Z tego co widziałem na Aliexpresie Chińczyki wymyśliły imx 323. Niestety parametry ma gorsze od 322, więc trzeba uważać na zakupach. Kolosalną różnicę zrobił nowy firmware. 

 

cześć mam taką samą kamerkę podpowiedz proszę skąd ściągnąłeś nowy firmware i jak go zaaplikowac do kamerki? do kamerki uzywam apki FinalCam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...